3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Putin dziwnie pachniał i nie jadł ani nie pił podczas kolacji: Fiona Hill

Putin dziwnie pachniał i nie jadł ani nie pił podczas kolacji: Fiona Hill

  • Była doradczyni Trumpa Fiona Hill wspomina spotkanie z Władimirem Putinem przy kolacji.
  • Zauważyła, że ​​Putin pachniał „jakby wyszedł ze specjalnej kąpieli przygotowawczej”.
  • Twierdziła, że ​​Putin nie jadł ani nie pił podczas obiadu i używał kart z wielkimi słowami.

Wzgórze FionyDoradca byłego prezydenta Donalda Trumpa ds. Rosji opisał, jak to jest siedzieć obok rosyjskiego prezydenta Władimira Putina podczas kolacji, w tym dziwny zapach, który wydzielał.

Hill wygłosił te oświadczenia, gdy Przemawiając w programie „Desert Island Discs” BBC Soundspodczas którego opowiedziała swoje przeżycia siedząc blisko rosyjskiego przywódcy.

„Nosiłem garnitur, jeden z tych nienagannie skrojonych garniturów, sposób w jaki pulsuje mała żyłka po lewej stronie jego twarzy” – powiedział Hill w odcinku, który wyemitowano 8 maja.

Poza zaznaczeniem, że „zegarek Putina jest bardzo drogi”, Hill zauważył również, że rosyjski prezydent „mógł naprawdę nosić okulary”, ponieważ używał kart z wielkimi słowami.

„Mogłam je wszystkie przeczytać, karty mówiące mu, kim jest i co powinien powiedzieć i takie rzeczy” – wspomina.

Hill zauważył również, że Putin „nic nie jadł ani nie pił” podczas posiłku.

Przede wszystkim Hill powiedziała również, że zauważyła zapach rosyjskiego przywódcy.

„Teraz to brzmi naprawdę dziwnie, ale czułem, że został świeżo umyty. Nie miał na sobie wody kolońskiej, ale to było tak, jakby właśnie wyszedł z prywatnego przygotowania czy coś w tym momencie” – powiedział Hill.

Dodała, że ​​Putin wydawał się „w pełni kontrolować” wizerunek, który prezentował innym.

„Pomyślałem:„ Wow, spójrz na to ”- powiedział Hill. „To wszystko jest zainscenizowane. Każdy najmniejszy składnik tego został zorganizowany. To jest wydajność”.

Powiedziała też, że Putin „niewiele mówił” i że „ledwo na nią patrzył” podczas posiłku.

READ  Centryści prezydenta Macrona utrzymują większość: oczekiwania | Wiadomości wyborcze

Hill jest najbardziej znany z pracy w administracji Trumpa jako doradca Rosji. W ostatnich miesiącach wielokrotnie podnosiła swoje uwagi na temat interakcji byłego prezydenta z Putinem.

W listopadzie Hill powiedziała, że ​​myśli Trump zazdrościł Putinowi, ponieważ chciał rządzić Stanami Zjednoczonymi „jak mu się podoba”. W styczniu i lutym Hill również wyraziła swoje poglądy na temat inwazji Rosji na Ukrainę, mówiąc, że Trump Być może zachęcał Putina podczas jego kadencji, I Sprawianie, że USA wydają się słabe dla Rosji.

W kwietniu Hill twierdził, że Trump zaczął przypominać Putina podczas jego prezydentury, W kategoriach „praktyki i skłonności politycznych”.