2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prezes FedEx mówi, że spodziewa się, że gospodarka wejdzie w „globalną recesję”

Prezes FedEx mówi, że spodziewa się, że gospodarka wejdzie w „globalną recesję”

FedEx Dyrektor generalny Raj Subramaniam powiedział w czwartek Jimowi Kramerowi z CNBC, że wierzy, że recesja jest nieuchronna dla światowej gospodarki.

„Myślę, że tak. Ale wiesz, te liczby nie wróżą zbyt dobrze”, powiedział Subramaniam w odpowiedzi na pytanie Kramera, czy gospodarka znajduje się „w globalnej recesji”.

Pesymizm prezesa przyszedł po FedEx Szacunki utraty przychodów i zysków w pierwszym kwartale. Firma wycofała się również z wytycznych na cały rok.

Akcje FedEx spadły o 15% w przedłużonym handlu w czwartek.

„Jestem bardzo rozczarowany wynikami, które właśnie tu ogłosiliśmy, a nagłówkiem naprawdę jest ogólna sytuacja, z którą mamy do czynienia” – powiedział Subramaniam w dzisiejszym wywiadzie.pieniędzmi szalony. „

Tak powiedział prezes, który objął stanowisko na początku tego roku Dwukrotność globalnych przesyłek Napędzały rozczarowujące wyniki FedEx. Powiedział, że chociaż firma spodziewa się wzrostu popytu po zamknięciu fabryk w Chinach z powodu ponownego otwarcia Covid, w rzeczywistości spadł.

Zdarzało się to tydzień po tygodniu” – powiedział Subramaniam.

Prezes powiedział również, że spadek wolumenu jest powszechny i ​​że firma odnotowała cotygodniowy spadek od około Dnia Inwestora w czerwcu.

„Obserwujemy spadek wolumenu w każdym sektorze na całym świecie, więc właśnie rozpoczęliśmy drugi kwartał” – powiedział. „Liczby tygodniowe nie wyglądają dobrze, więc zakładamy, że w tym momencie warunki ekonomiczne nie są naprawdę dobre”.

Później dodał: „Jesteśmy odzwierciedleniem działalności wszystkich innych, zwłaszcza światowej gospodarki o wysokiej wartości”.

Przewodnik inwestycyjny Jima Kramera

Kliknij tutaj, aby pobrać Przewodnik inwestycyjny Jima Kramera Bez kosztów, które pomogą Ci budować długoterminowe bogactwo i mądrzej inwestować.

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo