2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownik umiera na lotnisku Montgomery w Alabamie na rampie w katastrofie regionalnego lotu American Airlines.

Pracownik umiera na lotnisku Montgomery w Alabamie na rampie w katastrofie regionalnego lotu American Airlines.CNN

Federalna Administracja Lotnictwa poinformowała w sobotę, że pracownik regionalnego lotniska Montgomery w Alabamie zginął w sobotę w wypadku na rampie.

Regionalny port lotniczy Montgomery powiedział w oświadczeniu, że członek personelu naziemnego American Airlines / Piedmont Airlines był „zamieszany w śmierć” około godziny 15:00.

Wade A powiedział: Davis, dyrektor generalny lotniska: „Jesteśmy zasmuceni wiadomością o tragicznej stracie członka zespołu AA/Piedmont Airlines”. „Nasze myśli i modlitwy są z rodziną w tym trudnym czasie”.

„Jest zdruzgotana incydentem z udziałem członka zespołu” – powiedział American Airlines w oświadczeniu, dodając: „Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i członkami naszego lokalnego zespołu. Skupiamy się na zapewnieniu wszystkim zaangażowanym wsparcia, którego potrzebują” w tym trudnym czasie”.

Wszystkie loty przychodzące i wychodzące zostały uziemione na ponad cztery godziny w sobotę po południu, ale lotnisko poinformowało, że wróciło do normalnej działalności od 20:30.

Nazwisko ofiary nie zostało ujawnione, a okoliczności śmierci nie zostały natychmiast ujawnione. FAA i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu zbadają sprawę.

Lot, obsługiwany przez regionalnego przewoźnika Envoy Air, miał wylecieć z Montgomery do Dallas-Fort Worth w sobotę po południu, zgodnie z witryną śledzenia lotów FlightAware.com.

CNN skontaktowało się z Envoy Air, aby uzyskać więcej informacji w sobotę.

READ  Skutki SVB rozprzestrzeniają się na całym świecie, ponieważ brytyjskie firmy szukają pomocy