22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powinieneś skorzystać z tej wspaniałej zniżki w sklepie internetowym Nintendo Switch

Zdjęcie przedstawia Mario, Wario i Princess Peach stojących w pobliżu i wokół dużych monet.

obrazek: Nintendo / Kotaku

szczęśliwego Nowego Roku! Jest teraz rok 2023 i chociaż martwię się, że ten rok nie będzie lepszy niż ostatnie dwa lata ogarnięte pandemią, przynajmniej zaczął się od dużej wyprzedaży w sklepie internetowym Nintendo Switch. w tym zawarte Wyprzedaż noworoczna Kilka dobrych ofert na najnowsze gry, takie jak granice akustyczne i Lego Star Wars Saga Skywalkerówa także niektóre zniżki na własne oferty Nintendo, takie jak Papierowy Mario: Król origami i Kapitan Toad: Treasure Trackes.

To zawsze wielka sprawa, gdy osławiony Nintendo eShop (gdzie gry, zwłaszcza gry własne, pozostają w pełnej cenie przez wiele lat po premierze), sprzedaje się na masową skalę w ten sposób. Jeszcze lepiej, gdy zawierają oferty na najnowsze gry dostępne na niezwykle popularną przenośną konsolę hybrydową Nintendo. I chociaż to nie jest plik Najlepsza lub największa wyprzedaż, jaką widzieliśmy w sklepie internetowym W ostatnich latach wciąż jest kilka dobrych ofert, które powinny pomóc Ci znaleźć coś do grania, gdy powoli będziemy pełzać przez pierwsze zimowe miesiące 2023 roku.

Oto niektóre z najlepszych ofert, które odkryliśmy podczas całej wyprzedaży sylwestrowej. Obecna promocja trwa do 15 stycznia.


Papierowy Mario: Król origami – 42 USD (60 USD)
The Legend of Zelda: Przebudzenie Linka – 42 USD (60 USD)
Wojownicy Godła Ognia – 42 USD (60 USD)
granice akustyczne – 42 USD (60 USD)
Kapitan Ropucha: Poszukiwacz skarbów27 USD (40 USD)
rytm hyrulowy – 17,50 $ (25 $)
Persona 5 Królewski – 42 USD (60 USD)
DOOM Wieczny – 15 USD (60 USD)
The Elder Scrolls V: Skyrim Anv. więc. – 35 USD (70 USD)
Dolina Gwiezdnej Rosy 10 $ (15 $)
Powrót na Wyspę Małp – 20 $ (25 $)
LEGO Star Wars: Skywalker Saga Ed. Deluxe. – 35 USD (70 USD)
TMNT: Grupa Cowabunga – 30 $ (40 $)
Kolekcja Castlevania Advance – 12 USD (20 USD)
Efekt Tetrisa: Online – 20 $ (40 $)
Puyo Puyo Tetris 2 – 12 USD (40 USD)
Shin Megami Tensei V – 36 USD (60 USD)
Disney Dreamlight Valley – 22,50 $ (30 $)
Celeste – 5 USD (20 USD)


W ramach ograniczonej czasowo promocji jest dostępnych więcej gier, więc jeśli nie widzisz tu czegoś, co Ci się podoba, Zapraszamy do zapoznania się z pełną wyprzedażą w eShopie Switch. A jeśli nadal szukasz gry na swoim Switchu, Sprawdź naszą listę najlepszych gier Switch. Pomiędzy tą listą a powyższą listą powinieneś być w stanie znaleźć w najmniej Jedna gra, w którą można grać, unikając zimnej pogody.

READ  Fortnite: Sekretne drzwi w lokalizacji Shuffled Shrines i kompletny przewodnik po łamigłówkach