18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podejście New Giants Regime do Kadariusa Toneya szybko się opłaca

Podejście New Giants Regime do Kadariusa Toneya szybko się opłaca

Piosenka została nazwana „Warrior” z jego taśmy muzycznej „Warrior 3”, a kiedy zabrzmiała z głośników ustawionych na stadionie, gdy Giganci ćwiczyli trening drugiego dnia obozu treningowego, kompozytor i kompozytor byli oszołomieni.

Artysta Yung Joka był oszołomiony słysząc siebie, podobnie jak Kadarius Toney, drugi rok odbiorca Giants, którzy są tacy sami.

„To mnie trochę zaskoczyło, trochę sprawiło, że poczułem się źle” – powiedział Tony w piątek. Pomyślałem: „Dobrze, okej, okej. „Doceniam ich robienie tego, ponieważ pokazało mi to pragnienie nawiązania dobrych relacji ze mną, wiesz, co mówię?”

Trochę może zajść daleko, a włączenie hiphopowych występów Tony’ego coś znaczyło dla 23-latka, który wyszedł z burzliwego i rozczarowującego debiutu. Tony i pewność siebie nie idą w parze, tak samo jak jego natychmiastowa akceptacja tych, których nie zna. Poprzedni system trenerski kierowany przez Joe Judge próbował zmusić go do współpracy z Toneyem, który został wybrany jako 20. w drafcie NFL w 2021 roku, ale bardzo się zranił i nie był do końca przygotowany na to, jak wyglądało życie w NFL.

Jak dotąd znacznie lepiej dla Tony’ego. Jest zdrowy i kopie nową kadrę kierowaną przez Briana Dabola.

„Myślę, że jest bardzo lojalnym facetem” – powiedział Daboll. „I musisz zbudować zaufanie z KT. A on musiał zbudować zaufanie ze mną. Naprawdę nie różni się od wielu facetów. Zaufanie jest prawdopodobnie jedną z najważniejszych rzeczy w każdym związku, jaki możesz zbudować”.

„Mówiłem ci od pierwszego dnia, jestem bardzo zadowolony z KT, jego podejścia i tego, jaki jest jako osoba, przede wszystkim dlatego, że na tym mi zależy. Widzieliśmy go na studiach. . Ma ogromny zestaw umiejętności. Jest bystry. Jest dobrym młodym zawodnikiem i pomożemy go rozwinąć w każdy możliwy sposób zarówno na boisku, jak i poza nim.

Daboll powiedział, że będąc na wakacjach, poprosił Toneya o przesłanie mu kilku próbek swojej muzyki.

„Niektórych lubił bardziej niż innych” – powiedział Daboll. „Utalentowany człowiek”.

Kadarius Toney na treningu Giants Boot Camp, 29 lipca 2022 r.
Cory Sibkin/New York Post

Niektóre z piosenek Yung Joki były grane wiosną, ale Toney nie spodziewał się, że jego playlista będzie zawierać jego dzieło.

– Myślę, że to całkiem fajne, nie będę kłamać – powiedział Tony, po czym odwrócił się. „Koncentruję się teraz na piłce”.

Ach tak, piłka. Posiadać Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia obozu?, skoczył i zapewnił sobie przyłożenie na Loebie od Daniela Jonesa, a Tony pokonał silnego obrońcę z osłony Aarona Robinsona. Były też inne godne uwagi momenty, ale także kilka trudnych łatek, w których Tony wyglądał, jakby wciąż próbował rozgryźć nową ofensywę.

Tym razem w zeszłym roku Tony zmagał się z problemem ścięgna podkolanowego, który ograniczał jego pracę na obozie, co doprowadziło do rozpoczęcia niepokojącej serii dolegliwości fizycznych, które często uniemożliwiały mu treningi, jak się okazało, z sześciu meczów w juniorach. sezon.

podczas gry? Po prostu mruga. O to chodzi. To było objawienie w czwartym tygodniu, kiedy Giganci pokonali Świętych w Nowym Orleanie sześcioma przyjęciami na 78 jardów. Tydzień później przegrana w Dallas była ekscytującą mgłą, z 10 chwytami na 189 jardów, rozrywając Cowboys przez porzucenie. To był przebłysk tego, czym giganci mieli nadzieję, że będzie Tony – kiedy tylko pozbędzie się postrzępionych krawędzi.

– Po prostu coś, na czym można budować – powiedział Tony.

Drobna operacja kolana sprawiła, że ​​Tony nie pojawił się na boisku na wiosnę, ale tego lata jest pełen. Przyznał, że w drugim roku czuje się lepiej.

Nowy sztab szkoleniowy idealnie pasuje do Tony’ego.

„Podoba mi się, że naprawdę tu przyjechali” – powiedział.

Tony docenia nową ofensywę, ponieważ daje to, co nazywa, większą elastycznością dla odbiorców. Opisał podejście z 2021 r. jako „pióro i papier”, co oznacza, że ​​odbiorniki musiały odtwarzać utwory dokładnie tak, jak zostały zaprojektowane w podręczniku gry. W tej chwili? Jest miejsce na bardziej instynktowne poprawki, o ile odbiornik i Jones są zsynchronizowani.

Kadarius Toney wykonał próbę skoku przeciwko Zyonowi Gilbertowi na obozie treningowym Giants.
Kadarius Toney wykonał próbę skoku przeciwko Zyonowi Gilbertowi na obozie treningowym Giants.
Cory Sibkin/New York Post

„Daje ci szansę na wygraną, a nie tylko robienie tego w określony sposób za każdym razem” – powiedział Tony. „Chodzi o chemię również z Dannym. Tylko trenerzy mogą stworzyć grę, a my musimy ją przeprowadzić. Wymaga to dużo komunikacji, zwłaszcza wiedza o tym, kim biegniesz, na co zwracać uwagę, gdy patrzysz na obrona, takie rzeczy.”

To dopiero początek, ale Tony wydaje się być nowym facetem.

Powiedział: „Przygotowuję się, by pokazać, co potrafię”.

READ  Pierwsza rozmowa: Teran Mathew mówi, że dostał telefon od Mike'a Tomlina; Wiele teorii na temat niedawnej „emerytury” Bruce'a Ariane'a