1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piłkarz ginie po wybuchu ogromnej kłótni podczas meczu z powodu niezgody na decyzję sędziego

Piłkarz ginie po wybuchu ogromnej kłótni podczas meczu z powodu niezgody na decyzję sędziego

29-letni piłkarz z Kalifornii zmarł 15 dni po tym, jak podczas meczu wybuchła masowa bójka po tym, jak dwie drużyny nie zgodziły się z decyzją sędziego.

Incydent miał miejsce w niedzielę, 10 lipca, kiedy Departament Policji Oxnard w Kalifornii otrzymał wezwanie do wysłania do Oxnard High School po otrzymaniu doniesień o dużej bójce mającej miejsce na boisku piłkarskim około godziny 11, według policji.

Kiedy władze przybyły na miejsce zdarzenia, odkryły 29-letniego Michaela Sancheza z Port Hoenim w Kalifornii leżącego na polu. Według oświadczenia Departamentu Policji w Oxnard nie reagował i nie oddychał.

„Funkcjonariusze rozmawiali ze świadkami i dowiedzieli się, że walka toczyła się między dwiema dorosłymi drużynami piłkarskimi” – czytamy w oświadczeniu. „Walka miała miejsce, gdy obie drużyny nie zgodziły się z decyzją sędziego. Sanchez był na boisku, grając w piłkę nożną dla jednej z dwóch drużyn, kiedy wybuchła walka. Podczas walki Sanchez został zaatakowany przez kilku napastników. „

Policja poinformowała, że ​​Sanchez został następnie przewieziony do Centrum Medycznego Hrabstwa Ventura, gdzie znajduje się w stanie krytycznym. Departament szeryfa hrabstwa Ventura powiedział, że Sanchez zmarł we wczesnych godzinach poniedziałkowych z powodu obrażeń odniesionych podczas ataku w terenie.

Sekcja zwłok jest zaplanowana na wtorek przez Biuro Lekarzy Egzaminatorów Hrabstwa Ventura w celu ustalenia przyczyny śmierci Sancheza po wypadku.

Śledczy obecnie próbują zlokalizować dodatkowych świadków i wideo z incydentu, ale Departament Policji Hrabstwa Ventura potwierdził, że przynajmniej jedna osoba, 46-letni Berlin Jose Melgara, która próbowała opuścić miejsce bójki, została aresztowana. Została aresztowana za napaść na Sancheza, mówi policja.

Nie jest jasne, czy Melgara odegrał rolę w ataku, czy nadal jest przetrzymywany przez władze, czy też zachował reprezentację prawną, ale Departament Szeryfa Hrabstwa Ventura potwierdził, że był przesłuchiwany w sprawie napaści, zgodnie z ich oświadczeniem.

„Nie byliśmy gotowi na tego rodzaju pożegnanie”, powiedział strona GoFundMe ku pamięci Sancheza. „W tej chwili prosimy o modlitwę”.

Dochodzenie w sprawie ataku wciąż trwa i każdy, kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące tej sprawy, może zgłosić to online za pośrednictwem strony internetowej Departamentu Policji Oxnard.

READ  Liga Mistrzów UEFA 2022-23 Analiza i przewidywania remisów fazy grupowej | Liga Mistrzów