1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto najnowszy komentarz AEW, Young Bucks skontaktował się z WWE i Omega w Japonii

Oto najnowszy komentarz AEW, Young Bucks skontaktował się z WWE i Omega w Japonii

młyn plotek wciąż brzęczy Na około Konsekwencje od AEW Bójka za kulisami Między CM Punk a elitą Stało się w trakcie dziki Wszystko z 2022 media scrum.

Zapasowy obserwator radiowy Dave Meltzer ma kilka aktualizacji na ten temat. Po pierwsze, zgłasza wiele komentarz Ty masz załadowany:

„Christopher Daniels, Pat Buck, Brandon Cutler i Michael Nakazawa są bez komentarza, ponieważ myślę, że Dochodzenie Pokazali, że po prostu próbują przerwać walkę. Ale status Kenny Omegi, Young Bucks, CM Punk i Ace Steel wciąż jest w powietrzu.

Nic w tym dziwnego, ale Meltzer też się zamyka plotka Ten Kenny Omega Podróż do Japonii Niezależność od AEW walcz na zawsze Promocja gier wideo na Tokyo Game Show w tym tygodniu. Kenny został zawieszony w AEW, więc nie może oficjalnie uczestniczyć w tych wydarzeniach, ale oto dlaczego pierwotnie planował tam pojechać:

Omega jest teraz w Japonii… pierwotna podróż miała częściowo promować grę wideo AEW [at the Tokyo Game Show]i ze względu na jego zawieszenie nie będzie brał udziału w prezentowaniu go tam.”

Na koniec, oto aktualizacja Meltzera na temat rzekomej historii o Young Bucks Wyślij czujniki Do WWE:

I rozmawiali z kimś [at WWE]I prawdopodobnie rozmawiałem z tą osobą kilka razy. Ale osoba, o której mowa, powiedziała również, że nie było żadnej wzmianki o tym, że proszą o rozmowę z kierownictwem lub coś w tym rodzaju… Nie było tego nawet w dyskusji”.

Więc oto jest, Cagesiders. Ludzie, którzy próbują przerwać walkę, nie są już karani, Kenny Omega nie podróżuje do Japonii tylko po to, by spędzać czas z Sonic the Hedgehog i możliwe, że Young Bucks może Skontaktuj się bezpośrednio z użytkownikiem Triple H się, jeśli kiedykolwiek odpowiedni lub Czy to jest to konieczne Zróbmy to.

READ  Najważniejsze wydarzenia w czwartek wieczorem — sieć Big Brother