2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ogromny wyciek Grand Theft Auto 6 pokazuje kobietę prowadzącą, prowadzącą, strzelającą

Ogromny wyciek Grand Theft Auto 6 pokazuje kobietę prowadzącą, prowadzącą, strzelającą

Obraz artykułu zatytułowanego This Massive Possible & # 39;  Grand Theft Auto VI & # 39;  Wyciek z pewnością wygląda legalnie [UPDATES]

obrazek: gry rockowe

użytkownik włączony Forum GTAktóry twierdzi, że też był w tyle Najnowszy hack UberaWłaśnie upuścił prawie 100 filmów online, twierdząc, że pokazuje materiał z rozwoju Rockstar Grand Theft Auto VI, który obecnie krąży na prawie każdej platformie mediów społecznościowych.

Dopasowanie wielu co lub co? Bloomberg wspomniany wcześniej w tym roku-W tym, że gra weźmie udział i weźmie udział w turnieju kobiet Męt— Filmy są w dużej mierze w fazie tworzenia klipów, Z niekompletnymi tkankami i wzorami wszędzie, a kod działa w wielu z nich w czasie rzeczywistym. Przeciek otrzymuje obecnie prośby z pytaniem o to, co chcieliby zobaczyć w większej liczbie filmów.

w jednym, Grywalna biała postać męska mierzy się z rasistowską postacią niegrywalną przy basenieA gdy pojawi się rozmowa, zobaczysz ikonę wymaganą do odtworzenia interakcji wraz z akcją w grze. W innej postaci, postać kobieca – po prostu określam to jako taką, ponieważ najpierw będzie to serial –Bada znany klub ze striptizem.

Kobieta, która wydaje się być nową bohaterką GTA 6, pojawia się w bezprecedensowych przeciekach od Rockstar Games.

Wydaje się, że to nowa bohaterka GTA 6, która technicznie jest premierą serii, co jest jeszcze bardziej powodem, dla którego wyciek tego kalibru do jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów jest bezprecedensowy dla Rockstar Games.
zrzut ekranu: teapotuberhacker / gwiazda rocka

Jest też film pokazującyMechanika strzelania pasażerskiego’, jasno wynika z tego, kto zabrał AK-47 do jakiegoś policyjnego wozu goniącego za nimi, i post wyświetla Modelowanie wnętrz samochodów.

Jeden z najbardziej kompletnych filmów Podniesiono pokazując, że obie osoby dzielą napad na kolację, trzymając klientów na muszce przed przybyciem policji. Inne są w bardziej ziarnistej formie, zawierające coś więcej niż tylko pozbawiony twarzy symbol zastępczy poruszający się po pustym krajobrazie, który jest animacją walki, taką jak chowanie się.

Legalność tych filmów jest wyraźnie kwestionowana. Z pewnością będzie dużo materiału filmowego, a sfałszowanie zarówno akcji, jak i kodu uruchomionego w tym samym czasie, byłoby dużo pracy dla internetowego żartu. Ale nadal jest to przeciek i dopóki Rockstar nie skomentuje (skontaktowaliśmy się i zaktualizujemy, jeśli otrzymamy odpowiedź), nie zrobimy tego. Wiem Jest prawdziwy, więc możemy dopasować to, co pojawia się tutaj, z tym, co pojawia się na końcu GTA VI.

Jeśli to on jest Prawdziwe, a potem gówno. Biorąc pod uwagę stan gry i ilość strzałów, będzie to jedna z największych gier wszech czasów, właśnie tam z okres półtrwania 2. Jak dotąd wygląda to legalnie: nie chodzi tylko o byłych reporterówKotaku ogromny Jason Schreyer mówi, że Rockstar Communications Potwierdzili te informacje im, pracownikom Rockstar Wydaje się, że lubi tweety związane z pozornym włamaniem. Ale najdziksza część?

Haker próbuje w tej chwili zawrzeć umowę z Rockstar, chociaż nie wiemy, jakiego rodzaju. Aby przestać rozpowszechniać więcej artykułów? Aby upewnić się, że przeciek nie będzie ścigany? W każdym razie jest to zdecydowanie jeden z najbardziej bezprecedensowych przecieków w historii gier wideo.

wcześniej w tym roku, Bloomberg Wspomniałem też, że następnego dnia GT spróbuje być „bardziej wrażliwym kulturowo”, Lekkie przesunięcie tonalne jest już widoczne w reedycji GTA V. Widziałem ostatnią grę Rockstar usuwa niektóre treści transfobiczne co zostało już skrytykowane przez niektórych fanów.

Ponieważ na froncie hakerskim dzieje się szybko, a plotki krążą o potencjalnych oszustwach związanych ze sprzedażą kodu źródłowego, fani są zajęci próbą ustalenia, co jest widoczne w materiale, który faktycznie istnieje. Już teraz pojawiają się teorie, kto gra nowy trop.

Aktualizacja 13:55: Dodano szczegóły dotyczące krzyków Rockstar, wraz z nowymi wydarzeniami w historii.

Aktualizacja 19:10: Dodano więcej szczegółów na temat GTA 6.

READ  Przenośne ładowarki, kable i zabezpieczenia przeciwprzepięciowe są nadal w sprzedaży z rabatami sięgającymi nawet 60 procent