1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OBEJRZYJ: Appalachian State oszałamia Troya ćwiczeniem Zdrowaś Maryjo, aby osiągnąć dramatyczne zwycięstwo

OBEJRZYJ: Appalachian State oszałamia Troya ćwiczeniem Zdrowaś Maryjo, aby osiągnąć dramatyczne zwycięstwo

ESPN

Państwo Appalachów Wtedy nie zdziwiłem się. 6 Teksas A&M 17-14 w ostatni weekend i stał się ulubieńcem uniwersyteckiego futbolu w tym tygodniu. Cóż, wspinacze utrzymają ten tytuł trochę dłużej po tym, co wydarzyło się w sobotę w Boone w Północnej Karolinie.

Rozgrywający Chase Price uderzył Christiana Horna na 53 jardy, a woleje Hale Mary w ostatniej grze meczu, aby dać Mountaineersom zwycięstwo 32-28 Troja. Bryce wsiadł do jeepa, przetoczył się w lewo i spuścił go jak najdalej. Horn zwinął go na kończynie na linii 6 jardów i pobiegł do prawego pylonu, aby zdobyć zwycięski wynik, posyłając kibiców gospodarzy do rozpędu.

Poniżej możesz zapoznać się z najważniejszymi punktami dramatu.

Hałaśliwy tłum zaatakował boisko w świętowaniu, kończąc dzień sztandaru Mountaineer Football Program.

Oto kolejny rzut oka z Appalachian State Football Brief na to, co stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń w tym uniwersyteckim sezonie futbolowym.

Dramatyczny koniec nastąpił po wątpliwym zarządzaniu grą przez Troy. Trojanie zajęli celowo czwarte miejsce i jeden z serii 11 jardów, dzięki czemu wygrali 28-26 meczów na 25 sekund przed końcem. To samo w sobie było dziwne, biorąc pod uwagę, że bramka z pola dawałaby góralom zwycięstwo.

Co gorsza, trener John Sommerll wykonał rzut z podstępu, który spowodował powrót 13 jardów do 47-jardowej linii Appalachian State. Price rzucił trzy niekompletne skrzynie z rzędu, zanim odblokował zwycięzcę gry, aby rozpocząć świętowanie wieków.

Górale poprawiają się w tym sezonie do 2:1, a zwycięstwo nad trojanami daje im wynik 1:0 w Pasie Słońca. Można śmiało powiedzieć, że skład trenera Seana Clarka może pojawić się w niedzielnym plebiscycie AP Top 25.

READ  Phoenix Suns Indiana Pacers 4-letni mecz, 133 miliony dolarów oferują papier Deandre'owi Aytonowi, mówią agenci