26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nuty NL West: Soto, Padres, Merrill, Wood, Giants, Heaney, Taylor

Nuty NL West: Soto, Padres, Merrill, Wood, Giants, Heaney, Taylor

Spekulacje wciąż krążą wokół tego, który zespół (jeśli w ogóle) może się włamać Juan Soto z dala od Nationals przed terminem handlu, a nawet które kluby są najlepszymi pretendentami do 2 sierpnia. według John Heyman i Joel Sherman z The New York PostThe Nats mogą „w tej chwili skupiać się na jednej lub dwóch drużynach”, a niektórzy zawodnicy postrzegają Cardinals jako potencjalnego pretendenta do bycia jednym z tych klubów, które mają talent do MLB w St. Louis. Jednak jeśli chodzi o NL West, konkurencyjny dyrektor mówi Sportowiec Ken Rosenthal który – który”Myślę, że San Diego jest tak samo ważone jak pozostałe 28 drużyn razem wziętych. Mają graczy i mają [A.J.] Briller. „

Z pewnością Padres„Chief Baseball Operations jest zawsze otwarty na odważne posunięcia, a zaufanie to rozciąga się na perspektywy zespołu w tym sensie, że Padres jest „pewny swojej zdolności do kontynuowania modernizacji swojego systemu rolnego”. Podczas gdy San Diego zaangażowało już wysokiej jakości firmy w inne oferty na temat Z biegiem lat pojawiają się jednak coraz ciekawsze nowe nazwiska. Na przykład Rosenthal pisze, że zespoły wykazują zainteresowanie Shortstopem Jackson Merrill i gracz defensywny James Wooddwa najlepsze typy Padres z draftu 2021. Zarówno Merrill, jak i Wood byli licealnymi typami, wciąż oddalonymi o kilka lat od seniorów, więc jeśli chodzi o Soto, Padres mógł zatrzymać młody duet jako przyszłe elementy konstrukcyjne, jednocześnie stawiając czoła innym możliwościom spełniających wymagania obywateli. Lepiej.

Więcej z NL West…

  • The olbrzymyObrona była niedocenianym powodem sukcesu klubu w 2021 roku, ale w tym roku San Francisco spadło na dno kilku kluczowych statystyk defensywnych. W rezultacie Rosenthal donosi, że Giants rozważają dodanie silnego obrońcy, najlepiej dla gracza lub kandydata na DH (Tommy La Stella Cytowany jako przykład przez Rosenthal). Posiadanie jednej dobrej rękawicy w miksie może podnieść wszystkie przypływy, pozwalając Gigantom na lepsze wyrównanie swoich graczy i pomoc w wypełnieniu dziur po wielu kontuzjach wokół planu.
  • Andrzej Heaney Oczekuje się, że zostanie aktywowany z listy zainfekowanych przez 15 dni, aby rozpocząć Spryciarze– W środę odbędzie się mecz z Nationals – powiedział menedżer Dave Roberts. Bill Plunkett z Orange County Register i inni korespondenci. Po rozpoczęciu dwóch sezonów otwierających sezon, Heaney pojawił się ponownie (19 czerwca), wciśnięty między dwa długie przejazdy IL z problemami z barkami. Leworęczny rzucił pięć rund w ostatni start rehabilitacji w mniejszej lidze i można śmiało założyć, że LA utrzyma stosunkowo ograniczone obciążenie Heaneya, gdy będzie wspinał się z powrotem. W innych wiadomościach o kontuzjach Dodgersów, Chris Taylor (Złamana stopa) Uczestniczyłem wczoraj w treningu uderzania i bilet na odwyk może być wystawiony jeszcze w tym tygodniu.
READ  Caitlin Clarke broni Angel Rhys, mówiąc, że nie powinna być „trzaskana” za gest wymierzony w nią