9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowożeńcy Athiya Shetty i KL Rahul otrzymują luksusowe mieszkanie o wartości 50 crore Rs, samochody Audi-BMW i drogie prezenty od rodziny i przyjaciół | Hinduski film informacyjny

Córka Sunila Shetty’ego, Athiya Shetty, poślubiła krykiecistę KL Rahula 23 stycznia na farmie aktora w Khandala. Para złożyła przysięgę małżeńską w obecności członków rodziny i bliskich przyjaciół. Oprócz wszystkich serdecznych życzeń, nowożeńcy otrzymali również drogie prezenty od członków rodziny, przyjaciół i krewnych.
Według doniesień, Suniel Shetty podarował swojej córce luksusowy apartament w Bombaju o wartości 50 crore Rs. Salmana Khanaktóry jest bliskim przyjacielem Sunila Shetty’ego, podarował Athenie Audi o wartości 1,64 crore Rs.

Jackiem Shroffem, który jest również bliskim przyjacielem Sunila Shetty’ego, podarował Athiya zegarek o wartości 30 lakh Rs od Chopard Watches, słynnej szwajcarskiej marki luksusowych zegarków i biżuterii. Arjun Kapoor, który jest jednym z bliskich przyjaciół Ateny, podarował jej diamentową bransoletkę o wartości 1,5 crore Rs.

Z drugiej strony przyjaciel KL Rahul i były kapitan Indian Wirat Kohli Podarował mu samochód marki BMW o wartości 2,17 crore rupii. Mahendra Singh Dhoni Podarował także Rahulowi motocykl Kawasaki Ninja o wartości 80 lakh Rs.

Athiya i KL Rahul zorganizują teraz w Bombaju wielkie przyjęcie dla swoich przyjaciół i kolegów z branży. SunielShetty poinformowała media, że ​​ślub odbędzie się po IPL. Błogosławiąc parę miłością, Sunil Shetty powiedział: „Ręka do trzymania i powód do wiary, ponieważ czasami właściwym miejscem jest osoba i składniki, miłość i zaufanie… Gratulacje i nie ma boga prócz Boga”.

Para poznała się przez wspólnego znajomego i od razu się polubiła. Poleciały iskry i oboje zaczęli się spotykać, ale swoje życie osobiste zachowali dla siebie.

READ  Mandy Rose została zwolniona z WWE z powodu pikantnych zdjęć subskrypcyjnych