26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ekscytujące ogłoszenie: Harry Styles (na zdjęciu) został nominowany do pierwszej w historii nagrody Mercury

Nominowani do nagrody Mercury 2022: Harry Styles, Sam Fender i Joey Crooks do walki o gong

Harry Styles był nominowany do pierwszej w historii nagrody Mercury.

Trzeci singiel gwiazdy One Direction, Harry’s House, znalazł się na krótkiej liście prestiżowej nagrody muzycznej, co czyni go jednym z 10 najlepszych albumów roku.

28-letni twórca hitów The As It Was będzie konkurował o nagrodę z takimi filmami jak Seventeen Going Under Sama Fendera i Little Simz’ Czasami mogę być introwertykiem.

Ekscytujące ogłoszenie: Harry Styles (na zdjęciu) został nominowany do pierwszej w historii nagrody Mercury

Mercury Prize, dawniej Mercury Music Prize, to coroczna nagroda muzyczna przyznawana najlepszemu albumowi wydanemu w Wielkiej Brytanii przez dzieło brytyjskie lub irlandzkie.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 8 września w Eventim Apollo Hammersmith w Londynie.

Na krótkiej liście znalazły się również Self-Esteem, Joy Crooks, Fergus McCready, Guino, Jesse Buckley, Bernard Butler, Cooji Radical, Nova Twins, Wet Leg i Yard Act.

Jury, w skład którego wchodzą muzycy Anna Calvey, Jimmy Cullum i Lowell Karner, pod przewodnictwem dyrektora muzycznego 6 Music & Radio 2, Jeff Smith powiedział: „Wydanie 12 albumów w tym roku nie było łatwe, tylko ze względu na to . Wiele wspaniałych rzeczy do wyboru.

Rywalizacja: 28-letni rozgrywający będzie rywalizował o nagrodę z takimi graczami jak Seventeen Going Under Sama Fendera (na zdjęciu Sam)

Rywalizacja: 28-letni rozgrywający będzie rywalizował o nagrodę z takimi graczami jak Seventeen Going Under Sama Fendera (na zdjęciu Sam)

To dowód na to, że brytyjska i irlandzka muzyka kwitnie w burzliwych okresach historii, z wybranymi albumami obejmującymi wszystko, od fantasy popu przez przełomowy rap po kornwalijski folk rock.

Czujemy, że te 12 wspaniałych albumów ma coś do powiedzenia artystycznie i społecznie, wszystkie w wyjątkowy i wzbogacający sposób.

„Teraz nadchodzi naprawdę trudna część… wybranie tylko jednego zwycięzcy”.

Guino

Koji radykał

Gwiazdy: Gwenno (po lewej) i Koji Radikal (po prawej) również zostali nominowani do nagrody i zostali sfotografowani podczas wtorkowej listy finalistów

Galeria 2022 Awards obejmuje występy na żywo wielu wybranych artystów, a wieczór zakończy się ogłoszeniem ogólnego zwycięzcy Mercury Prize 2022 z darmowym albumem w tym roku.

Nagroda Merkurego 2022: Nominacje

10 najlepszych albumów roku:

Fergus McCready – ściółka

Guino – Tresor

Harry’ego Stilesa Dom Harry’ego

Jesse Buckley i Bernard Butler Za wszystkie nasze dni, które łamią serce

Radość Oszuści – Skórzany

Koji radykał – Powód, dla którego się uśmiechasz

Mali Simowie Czasami potrafię być introwertykiem

Nova Bliźniaczki – Supernowa

Sam Fender – Siedemnaście jest poniżej

Szanuj mnie – Nadaj priorytet zabawie

mokra noga – mokra noga

prawo podwórkowe – przeciążenie

Pojawia się po tym, jak w zeszłym tygodniu ujawniono, że ikona Harry’ego stanie się przedmiotem modułu uniwersyteckiego, po tym, jak Texas State University potwierdził, że uczniowie zaprezentują temat wiosną 2023 roku.

Asystent profesora historii cyfrowej, dr Louis Dean Valenica, podzielił się wiadomością na Twitterze, żartując: „Tak wygląda stanowisko”.

Podczas kursu zatytułowanego Harry Styles and The Cult Of Celebrity: Identity, Internet and European Pop Culture studenci przyjrzą się twórcy hitów i jego wpływowi na branżę w odniesieniu do „pytań o płeć i płeć”.

W swoim tweecie dr Lewis udostępnił zdjęcie plakatu kursu wraz z e-mailem od Honors College potwierdzającym, że jednostka będzie dostępna dla studentów w przyszłym roku.

Plakat modułu stwierdza, że ​​skupi się on na „brytyjskim muzyku Harrym Styles i europejskiej kulturze popularnej, aby zrozumieć kulturową i polityczną ewolucję współczesnych celebrytów w odniesieniu do kwestii płci, płci, rasy, klasy, narodu, globalizacji, mediów, mody i fanów. Kultura, kultura internetowa i konsumpcjonizm.

READ  Selena Gomez usuwa post Only Murders in the Building po tym, jak została oskarżona o naruszenie strajku aktorów

Moduł kredytowy będzie liczony jako wyróżnienie w dziedzinie studiów historycznych (europejskich lub globalnych) i międzynarodowych na Uniwersytecie Stanowym w Teksasie.

Studenci studiujący europeistykę, kulturoznawstwo popularne, studia nad różnorodnością oraz studia nad kobietami i płcią będą mogli wejść na jednostkę.

Dr Valencia powiedział, gdy omawiał swoją decyzję o zaproponowaniu sesji KXAN: „Sposób, w jaki lubię opisywać zajęcia jest taki, że tak naprawdę dotyczy historii ostatnich 12 lat.

Nominowani do Hope: Jesse Buckley i Bernard Buckley, którzy również zostali nominowani razem w konkursie shortlist

Nominowani do Hope: Jesse Buckley i Bernard Buckley, którzy również zostali nominowani razem w konkursie shortlist

Rebecca Lucy Taylor, lepiej znana jako Self Esteem

bliźnięta Nova

Nominowani: Self-Esteem (po lewej) i The Nova Twins (po prawej) wyglądali w dobrym nastroju na krótkiej liście

Oczekiwane: Galeria Nagród 2022 będzie zawierać występy na żywo kilku wybranych artystów, a wieczór zakończy się ogłoszeniem zwycięzcy ogólnego (zdjęcie Harry'ego)

Oczekiwane: Galeria Nagród 2022 będzie zawierać występy na żywo kilku wybranych artystów, a wieczór zakończy się ogłoszeniem zwycięzcy ogólnego (zdjęcie Harry’ego)

Trio: Jay Russell, Sam Shipston i Ryan Needham z Yard Act również wzięli udział w wydarzeniu z listą finalistów.

Trio: Jay Russell, Sam Shipston i Ryan Needham z Yard Act również wzięli udział w wydarzeniu z listą finalistów.

Tak więc chodzi o Harry’ego Stylesa w taki sam sposób, w jaki niektóre rozdziały mówią o Beatlesach. Możesz wziąć udział w takich zajęciach, aby dowiedzieć się: „Jak wyglądały lata 60.?”

Pojawia się, gdy Harry został niedawno porównany do zmarłej gwiazdy Queen, Freddie Mercury, po serii „wytwornych” koncertów.

Oczarował publiczność na całym świecie swoim występem Love On Tour – z byłym partnerem One Direction, Niallem Horanem, wśród twarzy tłumu podczas jego ostatniego koncertu w Londynie.

Niektórzy koncertowicze porównywali go do legendy muzyki Freddy’ego, który był najbardziej znany ze swoich wspaniałych występów przed tragiczną śmiercią w 1991 roku.