22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFL Hall of Famer Terrell Owens, 49 lat, Cowboys spogląda wstecz: raport

the Kowboje z Dallas Byli na rynku dla Odell Beckham Jr. , ale mogą wybrać inną trasę, która jest znacznie starsza (gra słów nie jest zamierzona) na rynku odbiorników.

agent NFL Hall of Fame Terrell Owensktóry grał w Dallas od 2006 do 2008 roku, jest w „stałym kontakcie” z Cowboys w sprawie potencjalnego powrotu, według Sports Illustrated.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

Terrell Owens z Dallas Cowboys podnosi głos podczas meczu przeciwko Green Bay Packers na Texas Stadium w Arlington w Teksasie, 29 listopada 2007 roku.
(Wiadomości sportowe za pośrednictwem Getty Images za pośrednictwem Getty Images)

Jeśli Owens wróci, będzie najstarszym graczem w historii NFL, wyprzedzając nieżyjącego już George’a Blandę, który był pod centrum Oakland Raiders w wieku 48 lat w 1975 roku.

„Terrell jest gotowy do wniesienia wkładu i odegrania dowolnej roli, dużej lub małej” — powiedział Gregory D. L. Daniel Tell Sports Illustrated. „Jest w świetnej formie. Nie wygląda inaczej niż przed laty. Widziałem, jak schodził po szlakach na najwyższych obrotach z DeSeanem [Jackson] I wyglądało to świetnie. Nie upuścił podania”.

Daniel twierdzi, że Owens niedawno przebiegł bieg na 4,50 jarda – „to była jego rozgrzewka”.

Daniel dodał: „Jest legendą. Chcemy tworzyć historię i widzieć, jak bije te rekordy. Jeśli ktoś może to zrobić, to on”. „Trzy D to Pragnienie, Poświęcenie i Dyscyplina. Uosabia to każdego dnia, nawet biegając ze wzgórz o 3 nad ranem w Boże Narodzenie”.

Terrell Owens z Dallas Cowboys świętuje po strzeleniu gola przeciwko Seattle Seahawks na Texas Stadium w Irving w Teksasie, 27 listopada 2008 roku.

Terrell Owens z Dallas Cowboys świętuje po strzeleniu gola przeciwko Seattle Seahawks na Texas Stadium w Irving w Teksasie, 27 listopada 2008 roku.
(Wesley Heat / Getty Images)

Mike McDaniel z Dolphins potwierdza, że ​​TUA TAGOVAILOA cierpiał na stany lękowe, a TEDDY BRIDGEWATER TO START VS. obligacja

READ  Ben Roethlisberger brzmi podczas zmiany nazwy pola Heinza

Pomijając Beckhama i niedawno podpisał kontrakt z TY Hiltonem Panie Baranku I Michael Gallup, Cowboys po prostu nie mogą być na rynku odbiorników – nie mówiąc już o próbie zdobycia kogoś, kto nie grał w NFL od dziesiątek lat.

Jednak Dallas dostałby jeden z najlepszych odbiorników w historii.

Owens zajmuje trzecie miejsce w historii pod względem przyłożeń (153) za Jerrym Rice’em i Randym Mossem, a jego 15 934 jardów zdobytych przyłożeń przypada na Rice’a i Larry’ego Fitzgeralda.

Został wprowadzony do Hall of Fame w 2018 roku, trzy lata po tym, jak został po raz pierwszy zakwalifikowany, po tym, jak grał w San Francisco 49ersPhiladelphia Eagles, Cowboys, Buffalo Bills, Cincinnati Bengals.

Terrella Owensa

Terrella Owensa
(Joe Murphy/NFLPhotoLibrary/Plik)

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

Owens ostatnio grał w NFL w 2010 roku i doznał zerwania ACL w sezonie 2011. Brał udział w obozie treningowym Seattle Seahawks w 2012 roku, ale nie dostał się do ostatecznego składu. Owens powiedział, że trenował dla kilku drużyn w sezonie 2014, ale bezskutecznie. on jest Grał u boku Johnny’ego Manziela w piłce nożnej kontrolowanej przez fanów na początku tego roku.