16 września, 2024

Nebraska Baseball odpowiada, wodospad Niagara w regionie Stillwater

Przetrwaj i awansuj.

Baseball Nebraski odbił się od początkowego deficytu i w sobotnie popołudnie w regionie Stillwater wyeliminował Niagarę 7:5. Huskers poprawiają się do 40-21 i pozostają przy życiu po sezonie, podczas gdy Purple Eagles kończą sezon z bilansem 46-13.

Niagara jako pierwsza znalazła się na szachownicy z trzema home runami w pierwszej rundzie. Był to pierwszy z pięciu zawodników drużyny, którzy wystąpili w meczu. W drugiej rundzie Purple Eagles zdobyli kolejną bramkę.

NU odpowiedział homerem Case Sandersona w trzeciej kwarcie, tracąc trzy serie. W piątej rundzie Sanderson wykonał ofiarny lot, zanim home run Gabe’a Swansona dał Big Red prowadzenie.

Niagara po raz pierwszy w meczu przegrywała i potrzebowała tylko jednego narzutu, aby doprowadzić do remisu, gdy kolejna piłka przeszła przez płot.

Nebraska objęła prowadzenie na stałe po biegu w szóstej rundzie po błędzie w rzucie, po tym jak Rhett Stokes rzucił ofiarny bunt. Swanson dodał trochę asekuracji w siódmym secie, po raz kolejny home run.

Mason McConnaughey odniósł zwycięstwo, rzucając 6,0 rund i pozwalając na pięć runów, wszystkie zarobione. W meczu zdobył 10 punktów. Jaylen Worthley obronił w rundach 3.0.

Następny mecz Nebraska zagra w niedzielę o 13:00 CST. Huskers zmierzą się z przegranym sobotniego meczu pomiędzy Oklahoma State a Florydą. Aby wygrać mistrzostwa regionalne, NU będzie musiało wygrać dwa razy w niedzielę oraz wygrać konkurs, w którym zwycięzca bierze wszystko w poniedziałek.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi sprawami Huskers, dodając zakładki Wszystkie obieraczkiNastępny Husker Max na Xi odwiedź huskermax.com Codziennie.