29 marca, 2024

Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Szwajcaria pokonała Kamerun 1:0

The Mistrzostwa Świata 2022 Śledź czwartek z Szwajcaria sponsoring biznesowy vs Kamerunwygrywając 1-0 na otwarcie dnia.

W stosunkowo spokojnym meczu Brill Empolo Strzelił jedynego gola w meczu w pierwszych minutach drugiej połowy przeciwko ojczystemu krajowi, dając 25-latkowi emocjonujący moment.

szwajcarska straż Jana Sommera W wygranym meczu zanotował pięć interwencji.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najlepsze zagrania czwartkowej fazy grupowej.

Szwajcaria kontra Kamerun

Kamerun gotowy do startu

Mówiąc najprościej, piłkarze z Kamerunu byli podekscytowani, gdy wysiedli z autobusu na stadion na swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2022.

10′: Szanse Kamerunu wcześnie, ale bez kostek

Briana Mbeumo Pocisk został zatrzymany Jana Sommera I podczas Carl Toko Ekambi Jego strzał przeleciał nad siatką i już na początku meczu nie zdobył gola.

14 ’: Sommer wcześnie wstaje

Bramkarz Szwajcarii zatrzymał się na początku słupka, kiedy Eric Choupo-Moting Wyrwał się strzałem w pole karne. Jednak gol nie byłby tam zaliczony, ponieważ Choupo-Moting był na spalonym.

48′: Szwajcaria uderza pierwsza

Brill Empolo Strzelił pierwszego gola w meczu, strzelając z podania w środek pola karnego. Urodzony w Kamerunie Embolo świętował swoją bramkę.

Brill Empolo zdobywa gola Szwajcarii przeciwko Kamerunowi w 48. minucie

Zobacz, jak Szwajcar Brielle Empolo zdobywa bramkę przeciwko Kamerunowi w 48. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022.

93′: Szwajcaria może posmakować zwycięstwa

Obecni szwajcarscy kibice przygotowują się do świętowania zwycięstwa swojej drużyny w pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata 2022.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

READ  Kaitlyn Clark ze stanu Iowa pobiła rekord punktacji kobiet w NCAA

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko