17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 bezpośrednio od Sony (Aktualizacja: Brak w magazynie)

Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 bezpośrednio od Sony (Aktualizacja: Brak w magazynie)

Aktualizacja 21 kwietnia, 18:33 ET: Sony wyprzedało teraz konsole PS5.

Półtora roku od premiery PlayStation 5 wciąż jest Tak trudno dostać się w swoje ręce. Sony jest jednym z najbardziej niezawodnych sprzedawców detalicznych, jeśli chodzi o uzupełnianie zapasów konsol, chociaż zwykle przechowują je do uzupełniania zapasów tylko na zaproszenie, na które trzeba się wstępnie zarejestrować. To jeden z rzadkich momentów, w których Sony otwiera publiczną kolejkę, więc jeśli nadal jesteś na rynku tej rzadkiej konsoli, albo PS5 na dyskach za 499 USD albo 399 USD za edycję cyfrową PS5Po prostu idź dalej i czekaj przez ich sklep na żywo, aby spróbować szczęścia.

Nie musisz odświeżać strony docelowej, gdy znajdziesz się w kolejce — po prostu na to poczekaj — ale zalecamy, aby mieć przygotowane informacje o swoim koncie PlayStation Network, na wypadek gdyby zostało Ci przydzielone miejsce na zakup, gdy odliczanie się skończyło.


PlayStation 5

Konsola domowa nowej generacji firmy Sony, która zawiera napęd dyskowy, umożliwia granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne na PS4 i PS5.


PlayStation 5 cyfrowa edycja

Cyfrowa wersja PS5 kosztuje 400 USD. W porównaniu ze standardowym PS5 ta konsola jest o 100 USD niższa i nie zawiera napędu Blu-ray.

podczas gdy czekasz…

Jeśli możesz zabezpieczyć swoje PS5 – lub po prostu chcesz być przygotowany, kiedy to zrobisz – jest kilka gier i dodatków Akcesoria do rozważeniaŁącznie z Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D i Kosmiczny czerwony kontroler DualSense.


Kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, model Cosmic Red posiada adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale z żywym czerwono-czarnym wzornictwem.


Zestaw słuchawkowy Sony Plus 3D

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony do gier, zaprojektowany do wyświetlania efektu dźwiękowego 3D z PS5, działa również na PS4.


Ratchet and Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda Insomniac Games w Pytania i stukot Seria jest jak dotąd najprzyjemniejszym wpisem. Jest to również pierwsza premiera na PS5, która prezentuje oszałamiającą grafikę i szybkie ładowanie.


Deathloop (Deluxe, PS5)

Arcane Studios Najnowsza edycja – Zespół za nim ofiara I obraźliwy Arcydzieło na wiele sposobów, ekscytująca łamigłówka z otwartym światem pełna akcji i odpowiedniej ilości dziwności.


Diabelskie dusze (2020)

Nowa wersja gry 2009 dusze demonów Obsługiwane przez FromSoftware, przebudowane od podstaw przez Bluepoint Games.

READ  Remake Pokémon's Diamond and Pearl został zaktualizowany do wersji 1.3.0, oto pełne informacje o aktualizacji