29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MOYA pokonuje 401. kamień milowy premiery w Polsce

Sieć detaliczna powiększyła się wraz z otwarciem nowego obiektu w Jurco pod koniec zeszłego roku.


Sieć detaliczna paliw MOYA przekroczyła 400 stacji dzięki nowemu otwarciu zlokalizowanemu w Jurco w Polsce. Obiekt 401 to kolejny krok dla jego właściciela, firmy Anwim SA, która planuje dalszy rozwój marki, planując kolejne premiery jeszcze w tym roku.

Przed świętami firma uruchomiła w Myślenicach roczną stację festiwalową jako 400. obiekt handlowy, a ostatnim otwarciem zakończyła rok 2022. Plany rozwoju firmy MOYA obejmują dalszy rozwój i systematyczne wdrażanie rozwiązań proekologicznych. Do końca 2024 roku firma planuje otworzyć co najmniej 500 placówek i wprowadzić pierwsze punkty ładowania pojazdów elektrycznych w 2023 roku.

Nowo otwarta stacja zlokalizowana jest na terenie Małopolski, przy drodze krajowej nr. 75 łączącej drogę wojewódzką. Ta platforma gwarantuje wysoką jakość benzyny 95, standardowego i rafinowanego oleju napędowego w MOYA Power i LPG.

Dodatkowo wyposażony jest w koncept cateringowy i sklep Caffe MOYA, dzięki czemu kierowcy mogą liczyć na pyszną kawę i przekąski oraz przedmioty przydatne w drodze iw domu. Obiekt jest również przygotowany na ruch samochodów ciężarowych, a jego udogodnienia obejmują parking, podjazd, Fast Diesel Filler i Add Blue Liquid.

Powiązane treści

Omawiać

READ  Mecz Polski został przesunięty z powodu uszkodzenia dachu na Stadionie Narodowym