2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mówi się, że nowy Google Pixel Watch zostanie wydany jeszcze w tym roku wraz z Pixelem 8

Mówi się, że nowy Google Pixel Watch zostanie wydany jeszcze w tym roku wraz z Pixelem 8

Apple i Samsung mają coroczne wydania swoich smartwatchów, podczas gdy linia Fitbit firmy Google jest aktualizowana w cyklu dwuletnim. Według źródła branżowego, Google wybierze roczny cykl wydawniczy Pixel Watch. Możemy spodziewać się nowego zegarka Pixel, który prawdopodobnie będzie nosił nazwę Pixel Watch 2 obok Google Pixel 8 i 8 Pro jeszcze w tym roku.

Jeśli rekord toru jest czymś godnym uwagi, Pixel 8 i 8 Pro powinny zostać wydane w październiku, kiedy internetowy gigant historycznie zaprezentował swoje flagowce. Jedynym wyjątkiem jest Pixel 5, który został wprowadzony na rynek we wrześniu.

Nadal nie mamy żadnych szczegółów dotyczących Pixel Watch 2. Jednak niektóre spekulacje obejmują, że jest mało prawdopodobne, aby konstrukcja kopuły znacząco się zmieniła, zamiast tego została tylko ulepszona, prawdopodobnie z większym ekranem i mniejszymi ramkami. Być może podobny projekt oznacza również, że mechanizm mocowania paska do zegarka pozostanie taki sam, umożliwiając użytkownikom poruszanie się do przodu z istniejącymi paskami Pixel Watch. Jeśli chodzi o elementy wewnętrzne, możemy zobaczyć debiut Snapdragon W5 + z procesem produkcyjnym 4 nm i miejmy nadzieję, że następny Pixel Watch będzie działał znacznie dłużej na jednym ładowaniu. Chcielibyśmy również zobaczyć różne rozmiary zegarków, ale nic na to jeszcze nie wskazuje.

Google ma nadchodzące wydarzenie Google I/O 10 maja, podczas którego prawdopodobnie zadebiutują Google Pixel 7a i Pixel Fold. Google może również zaoferować kilka zwiastunów i dodatkowych informacji na temat innych urządzeń, takich jak Pixel Watch 2, więc masz to. Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej w miarę zbliżania się do przypuszczalnej daty premiery w październiku.

źródło

READ  W tym tygodniu w Bungie - 21.07.2022 > Aktualności