31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Motorola Razr 40 Ultra przecieka we wszystkich trzech kolorach [Gallery]

Motorola Razr 40 Ultra przecieka we wszystkich trzech kolorach [Gallery]

Kolejny składany flagowiec Motoroli jest tuż za rogiem, a dziś w sieci pojawiła się cała masa zdjęć Motoroli Razr 40 Ultra, pokazujących składany model w wysokiej jakości pod każdym kątem i we wszystkich kolorach.

Evan Blass, znany dziś z obsługi @evleaks opublikowany Zestaw zdjęć pokazujących Motorolę Razr 40 Ultra pod każdym kątem w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i fioletowo-czerwonym, które widzieliśmy w przeszłości.

Obrazy dają nam najlepsze spojrzenie na składane urządzenie, nawet jeśli nie dzieje się tu nic szczególnie nowego. Jak widzieliśmy wcześniej, Motorola Razr 40 Ultra ma pełny ekran od wewnątrz, który składa się w nowy ekran zewnętrzny, który dominuje na pokrywie, nawet otaczając główne kamery i lampę błyskową LED. To oszałamiający futurystyczny wygląd i najbardziej ekscytujący projekt, jaki widzieliśmy w obudowie „Reflection”.

Ten niebieski, który widzimy tutaj po raz pierwszy, jest absolutnie oszałamiający z lodowatym odczuciem.

Oczekuje się, że Motorola Razr 40 Ultra będzie napędzana Snapdragonem 8+ Gen 1 i trafi na rynek w czerwcu. Nie będzie to jednak długo działać samodzielnie, ponieważ Samsung ma zaprezentować Galaxy Z Flip 5 z podobnie dużym ekranem w lipcu.

Więcej o urządzeniach składanych:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Assassin's Creed Mirage: Wygląda na to, że wycieka obraz z podobno nowej gry