9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młodzi i niespokojni: Ashley i Diane Court Danger, Victor Ganz dla Sally

Młodzi i niespokojni: Ashley i Diane Court Danger, Victor Ganz dla Sally

Źródło: Howard Wise/JPI

To był krótki tydzień dla Młody i niespokojny Ze sportami z wywłaszczaniem w czwartki i piątki oraz nieco krótszym pudełkiem Manabile. Mimo wszystko jest o czym mówić…

priorytety

Nie wiem, dlaczego Elena trzyma Nate’a w tym momencie; Kontynuuje wyjaśnianie swoich priorytetów. Był bardzo wdzięczny, że znów znalazł się w jej łaskach, tylko po to, by przeciwstawić się jej na rzecz spędzania czasu po godzinach w biurze z Victorią. Nawet nie rozumiem, co on sobie myślał, planując cały spisek, by sprowadzić kanclerza Wintersa pod parasolem Newmana. Ma sens! Sposób, w jaki skłonili Victorię do rzucania drinkami z Nate’em, można się zastanawiać, czy scenarzyści myśleli o ich połączeniu. Nie zauważyłem między nimi żadnego napięcia seksualnego — a można by pomyśleć, że czułbyś je, gdyby byli sami w biurze — więc kto wie?

Rozdarty pomiędzy dwiema kochankami

Adam mógł mówić prawdę, kiedy przedstawił Sally podsumowanie jej relacji z Nickiem, ale to nie znaczy, że posłucha. Najwyraźniej zwrócił jej uwagę propozycją i przemówieniem na jej oddziale po fakcie, ale nadal strzelał tak luźno, że nie było sposobu, by teraz zmienić jej kurs. Nick ze swojej strony robi i mówi wszystkie właściwe rzeczy dzięki swojej zręcznej rycerskiej rutynie i sprawia, że ​​​​czuje się bezpiecznie. Ale to nie może trwać w nieskończoność. A Hedaya myśli, że to się stanie, kiedy Victor dowie się, że jego synowie walczą o rudą? Nic dobrego. Faktycznie, DARŃ Niedawno drażniłem się, że Victor zacznie grzebać w przeszłości Sally! Gwarantuje, że przyniesie dużo brudu. Chcesz przypomnienia, co znaleźć? wziąć z powrotem Data Sally na zdjęciach tutaj.

Wyluzowane Święto Dziękczynienia

Gdyby Ashley miała więcej spotkań z Diane, musielibyśmy zacząć nazywać ją „Clashley”… ale jak zabawne są te spotkania?!? Ashley żartuje, że Diane jest taka bezpośrednia wzrosło, a Diane błaga Ashley, aby się obudziła i zdała sobie sprawę, że Tucker ją wykorzystuje… w chwili, gdy Jack wchodzi i trzaska drzwiami, by ją włamać. Święto Dziękczynienia Abbottów jest wtedy wybuchowe, kiedy Diane przybywa jak ołowiany balon, szepcząc i popijając drinki, a Jack sprawia, że ​​wszyscy – w tym Diane, która zadeklarowała się jako część rodziny, ku wielkiej irytacji Ashley – składają podziękowania. Na szczęście dostaliśmy mydlane drgawki i Emocje są rozdarte, gdy Ol „Smilin” rozdziera się podczas serwowania tostów. Jestem gotowy na to, że ten spór wzniesie się o kolejny poziom, a wszystkie stawki zostaną zapowiedziane, a Ashley oświadczy Tuckerowi, że „czas obalić tę sukę”. Wyraz jego twarzy wskazywał, że dobrze się bawił Wszystko kto to jest.
Tucker Ashley Y & R

READ  Will Smith uwielbia klapsy i pokazuje fałszywe klapsy młodemu fanowi

Inspiracja na Święto Dziękczynienia

Tydzień wolny Sharon polegał na pomocy Chelsea, Noah załamał się na niej z powodu poronienia Audry, a Maria i Tessa ujawniły, że ich adopcja się nie powiodła. Więcej na ten temat w przyszłym tygodniu. Wreszcie, coroczna akcja karmienia bezdomnych Sharon Crimson Lights rozpoczęła się od domu pełnego pomocników i długiej kolejki potrzebujących. Wśród wyżej wymienionych spraw było trochę ciepła, kiedy Johnny usiadł z Chelsea.

To jest banan

Moim ulubionym wydarzeniem w tym tygodniu był powrót Daniela. Lily rozświetlała się jak choinka w jego obecności… i było tak, jakby ktoś wyłączył ściemniacz, kiedy zostawił go w towarzystwie Billy’ego. Później Daniel przyznaje Phyllis, która jest uszczęśliwiona, że ​​go widzi, że on i Heather są na skałach. nie mów tak?!? Odpowiednio, ma też pomysł na biznes i mówi Summer w zapowiedzi, że chce pracować z Chancellor-Winters. Dzięki połączeniu Lily i Lily w Crimson Lights, napis na ścianie jest fluorescencyjnie czerwoną farbą w sprayu – Lily i Daniel znów są razem. Aha, a dla tych z was, którzy zastanawiają się, jak przebierają się za owoce podczas wspólnego joggingu, zobacz:
Daniel Lily Fruit Y&R Fashion

wstrząśnięty

Victor wie wszystko i widzi wszystko, z wyjątkiem Abby, której udaje się powalić skarpetki, ogłaszając, że ona i Chance są na haju i że nie przyjedzie na ranczo na Święto Dziękczynienia. Poczekaj tylko, aż skonfrontuje Chance’a ze swoim: „Co zrobiłeś mojej córce?” Rotten, tylko po to, by odkryć, że to Abby to zrobiła dla niego Źle – skrzywdzony – skrzywdzony! Tymczasem cała rozmowa dotyczy tego, kto będzie kolejnym obiektem miłości Chance’a. Zobacz, co może być tutaj dowodem.

To tylko moja opinia. Zostaw swoje przemyślenia na temat The Young and the Restless w sekcji komentarzy poniżej i życzę bezpiecznego i szczęśliwego weekendu w Święto Dziękczynienia!

READ  3 znaki zodiaku, które mają przybliżony znak 30 marca 2022 r.

Nie przegap tego! zanurkować Przewodnik po zakupach mydła w Czarny piątek w galerii zdjęć poniżej.