26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mistrzostwa Świata: Justin Verlander i Astros Pete Velez w grze 5

Mistrzostwa Świata: Justin Verlander i Astros Pete Velez w grze 5

„Chłopcze, naprawdę nosiliśmy nas tutaj przez jakiś czas po sezonie, a to jest szczególnie trudne dla młodego gracza, młodego faceta” – powiedział Becker. – I po prostu cieszę się, że tam jest.

Prowadząc 2-1, Verlander pozwolił Harperowi dotrzeć do bazy po raz trzeci w piątej rundzie. Becker pozostał z Verlanderem, który uciekł bez szwanku, a Velez ponownie nie wykorzystał okazji do zdobycia bramki.

Tak więc z Verlanderem na 94 boiskach Becker zmienił grę na potężnego Astrosa. Abreu wykonał jedną i trzecią mocnych rund, rzeźbiąc sedno prośby Phillies szybkimi piłkami 98 mil na godzinę i złowrogimi suwakami.

„To bardzo symboliczne, że tak wielu ludzi było częścią tego zwycięstwa, zebrali się wokół mnie i byli prawie tak samo szczęśliwi, że wygrałem, jak ja” – powiedział później Verlander, odnosząc się do pracy Bullpen. „Po prostu niesamowite uczucie.”

Velez tchnął życie w Citizens Bank Park i dramat w grze, gdy zbawca Astros, Rafael Montero, wszedł do dwóch ośmiosuwowych ciosów i zakaszlał jednego w Segurę. Było to pierwsze trafienie Phillies z biegaczem na pozycji punktowanej od pierwszego meczu, strzelając 0 do 20 na tych pozycjach.

Baker zadzwonił do Presleya, najbliższego przedstawiciela Astros, aby posprzątał bałagan i zapewnił pięcioczęściową akcję ratunkową. Marsh uderzył, a następnie Schwarber uderzył piłkę na pierwszej linii bazowej. Wtedy Mancini – zwykle lepiej znany ze swojego ciosu, który był walką po sezonie – dźgnął piłkę i sięgnął nogami do worka.

A po tym, jak Presley strzelił bezbramkową dziewiątą rundę, wspomaganą przez McCormicka, Astros świętowali i spakowali swoje walizki. W piątek planowali odlecieć do domu z adresem, który mógłby na nowo zdefiniować tę epokę.

Scott Miller Przyczyń się do przygotowania raportów.