2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mike Vrabel: W przyszłym tygodniu zdecydujemy, czy Josh Dobbs czy Malik Willis wystartują przeciwko Jaguarom

Mike Vrabel: W przyszłym tygodniu zdecydujemy, czy Josh Dobbs czy Malik Willis wystartują przeciwko Jaguarom

Obrazy Getty’ego

AFC South będzie na linii pod koniec sezonu, kiedy Tytani zagrają z Jaguarami, a Tytani jeszcze nie wiedzą, kto będzie ich początkowym rozgrywającym.

Mike Vrabel, główny trener Tytanów, podjął zaskakującą decyzję, aby wystawić nowo przybyłego Josha Dobbsa na debiutanta. Malika Willisa W czwartkowej porażce z Cowboys powiedział po meczu, że decyzja zostanie podjęta w przyszłym tygodniu.

„Będziemy to dalej analizować przez weekend i podejmiemy decyzję” – powiedział Vrabel. „Malik ciężko pracował, ale potem będziemy musieli zobaczyć, co robimy z pozycją rozgrywającego tutaj, która sprowadza się do ostatniego tygodnia sezonu”.

Chociaż Tytani przegrali, Vrabel był pod wrażeniem tego, jak szybko Dobbs był w stanie wejść i nauczyć się ataku.

„To była świetna okazja, aby podsumować Josha. Podejmiemy decyzję w przyszłości. Zrobił kilka dobrych rzeczy. Zdecydowanie chcielibyśmy mieć jeszcze kilka powtórek. Zobaczymy, jak się sprawy mają za kilka dni” – powiedział Vrabel.

Z Ryana Tannehilla W rezerwie kontuzjowanych Tytani nie mają innych opcji. Dobbs lub Willis zaczną od kwalifikacji w serii w następny weekend.



READ  FIFA wyklucza Rosję z kwalifikacji do Mistrzostw Świata