28 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Microsoft wezwał PlayStation do obrony przed pozwem FTC

Microsoftu Przedstawione Sony Interaktywna rozrywka Z wezwaniem do sądu, aby zbudować swoją obronę przed pozwem Federalnej Komisji Handlu (FTC).

Z akt sądowych wynika, że X-Box Producent Sony chce ujawnić szczegóły Stacja PlayRurociąg produkcji gier.

Informacje, które Microsoft uważa za istotne dla jego sprawy, mogą zawierać poufne szczegóły, którymi Sony niechętnie podzieliłoby się ze swoim konkurentem, jeśli to możliwe.

„Trwają negocjacje między SIE i Microsoft dotyczące zakresu produkcji SIE i harmonogramu odkrywania” – czytamy w zgłoszeniu.

Modern Warfare II + Warzone 2.0 — Ogłoszenie PlayStation Advantage

Po przedłużeniu o tydzień Sony ma czas do 27 stycznia na podjęcie działań w celu ograniczenia, anulowania lub udzielenia odpowiedzi na wezwanie.

W grudniu FTC ogłosiła plany pozwania Microsoftu Próba powstrzymania przejęcia Activision Blizzard za 69 miliardów dolarówco zdaniem regulatora umożliwi firmie „tłumienie konkurentów” w zakresie konsoli Xbox, treści subskrypcyjnych i gier w chmurze.

Wśród innych obaw FTC i Sony wyraziły obawy dotyczące możliwości zawarcia umowy To znacznie zmniejsza zdolność PlayStation do konkurowaniabiorąc pod uwagę, że zobaczy, jak Microsoft przejmuje własność serii Call of Duty, która Opisany przez Sony jako „niezastąpiony”.

W swoich odpowiedziach na skargę FTC Microsoft i Activision kłóciły się że ich fuzja byłaby konkurencyjna i korzystna dla konsumentów poprzez szersze udostępnienie gier wydawcy Call of Duty.

W celu rozwiązania problemów regulacyjnych Microsoft niedawno powiedział, że tak Sony zaoferowano prawnie wykonalny 10-letni kontrakt Aby każda nowa gra Call of Duty była dostępna na PlayStation tego samego dnia, w którym jest dostępna na Xbox.

Federalna Komisja Handlu powiedziała na początku tego miesiąca, że ​​tak Z Microsoftem nie odbyły się żadne „istotne” rozmowy ugodowe w trakcie planowanego przejęcia. Jeśli trafi do sądu, sprawa zostanie rozstrzygnięta podczas rozpraw zaplanowanych na sierpień 2023 r.