9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Tristana Thompsona, Andrea, umiera po zawale serca: Źródło

Tristana ThompsonaMatka Andrei Thompson zmarła na atak serca, potwierdziło źródło People.


Andrea zmarła w swoim domu w Toronto w czwartek. Sport TMZ Jako pierwszy poinformował o tym w piątek po południu.


Tristan poleciał do Toronto, żeby być z rodziną, ze swoją byłą Chloe Kardashian Dołączenie do niego na odpoczynek i poruszanie się z nim przez kilka następnych dni, według źródła. Dodali, że Kardashian był blisko z Andreą.
Thompsona True i A 5 miesięczny synek, której imienia jeszcze nie ujawniono, z Kardashianem. Jest także ojcem 12-miesięcznego synka Theo Marali Nichols i jego 6-letniego syna Książę z eks Jordana Craiga.


Andrei i Tristana Thompsonów.
George Pimentel/Getty

Tristan ostatni raz grał w NBA z Chicago Bulls w sezonie 2021-22. Od czasu rozstania z drużyną pozostaje wolnym agentem. Wcześniej grał w Sacramento Kings i Boston Celtics.


Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn PEOPLE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.


W 2016 roku wraz z supergwiazdą LeBronem Jamesem pomógł Cleveland Cavaliers pokonać Golden State Warriors w mistrzostwach NBA.

READ  Kanye West został skazany za używanie syndromu R-Word By Down, organizacje zajmujące się niepełnosprawnością