3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

M2 MacBook Air i MacBook Pro na WWDC?

M2 MacBook Air i MacBook Pro na WWDC?

Wcześniej dzisiaj zagorzali fani Apple Poznaj menu dla nowego komputera Mac mini i „Mac mini tower” na stronie autoryzowanego sprzedawcy Apple B&H Photo. W tej chwili, 9to5Mac Wykopał również oferty na stronie internetowej B&H Photo dotyczące nowego 14-calowego MacBooka Air z chipem M2, a także nowego MacBooka Pro klasy podstawowej z M2.

Czy nowe M2 MacBook Air i MacBook Pro pojawią się na WWDC?

Listy te zostały po raz pierwszy odkryte i potwierdzone przez anonimowego przewodnika 9to5Mac. Oprócz wykazów komputerów Mac mini i „Mac mini tower”, które pojawiły się dziś rano, witryna B&H zawiera teraz wykazy dla 14-calowy MacBook Air M2 Plus nowa wersja 13-calowy MacBook Pro z chipem M2.

Jak wyjaśniliśmy dziś rano, bardzo ważne jest sceptyczne traktowanie tych list produktów. Sprzedawcy często przygotowują listy produktów dla produktów, nawet jeśli wciąż krążą tylko plotki. Jednak moment tutaj jest interesujący. Mówi się, że zarówno nowy MacBook Air, jak i nowy 13-calowy MacBook Pro będą dostępne na kartach WWDC 2022.

Plotki o tych dwóch nowych mechanizmach krążą od ponad sześciu miesięcy. Jednak Apple stanęło w obliczu wielu problemów z łańcuchem dostaw, które opóźniły wprowadzenie na rynek nowych MacBooków Air i MacBooków Pro.

The Plotki o nowym MacBooku Air Aby wyświetlić zaktualizowany projekt, który czerpie wskazówki z M1 iMac. Według ostatnich doniesień będzie on dostępny w kolorze gwiezdnej szarości, srebrnym, złotym i nowej ciemnoniebieskiej opcji, podobnej do iMaca.

Tymczasem plotka głosi, że nowy 13-calowy MacBook Pro zrezygnuje z paska dotykowego i zapewnia większą wydajność dzięki chipowi M2. Jest poniżej 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro z wyższej półki, które oferują dodatkowe funkcje, takie jak większa wydajność i lepsza technologia ekranu.

The Układ M2 wewnątrz Oczekuje się, że nowe MacBook Pro i MacBook Air (oraz wszelkie inne urządzenia M2, takie jak Mac mini) będą wyposażone w ośmiordzeniowy procesor (cztery rdzenie wydajności i cztery rdzenie wydajności), ale tym razem z mocniejszym 10-rdzeniowym procesorem graficznym .

READ  Bez Nfts, ale to ciekawe

Apple obiecał na WWDC 2020, że przejście na Apple Silicon zostanie zakończone w ciągu dwóch lat. Na dzień dzisiejszy jedynym komputerem Mac, który nie ma modelu Apple Silicon, jest Mac Pro.

Czy WWDC może zasygnalizować wprowadzenie nowego komputera Mac Pro wraz z pierwszymi komputerami Mac M2? Na pewno będziemy wiedzieć za mniej niż 18 godzin… Postaw swoje zakłady w komentarzach poniżej.

Główna koncepcja obrazu autorstwa Parker Ortolani

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: