18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Litewski Ignitis rozpoczyna budowę farmy wiatrowej o mocy 50 MW w Polsce

Zielona energia

Obraz autorstwa Shutterstock.com

Litewska firma energetyczna Ignitis Group AB zapowiedziała, że ​​zainwestuje 70 milionów euro (71,7 miliona dolarów) w budowę 50-megawatowej farmy wiatrowej w województwie dolnośląskim w południowo-zachodniej Polsce, w pobliżu granicy z Czechami. .

Projekt będzie realizowany przez Ignitis Renewables, ramię firmy zajmujące się zieloną energią, a budowę przez CJR Renewables. Będzie to druga farma wiatrowa litewskiego koncernu w Polsce, poinformował w środę Ignitis.

Elektrownia, która ma powstać w Bąkowie, będzie wyposażona w 14 turbin Nordex 3,6 MW i ma zostać uruchomiona w ostatnim kwartale 2023 roku. Jego przyszła produkcja ma wynieść 122 MWh (megawatogodzin) rocznie.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Budowanie biznesu dziennikarskiego wartego swojej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym można ufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk wsparcia BBJ i możesz wybrać, ile i jak często wysyłasz swoje wpłaty.

READ  Stany Zjednoczone oficjalnie przekazują ukraińskie placówki dyplomatyczne do Polski