22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Linie Thai Smile Airways przepraszają za wirusową kłótnię na pokładzie

[Source]

Film przedstawiający pasażerów walczących podczas lotu o rozkładane siedzenie stało się wirusowe w środę, co skłoniło linie lotnicze do złożenia formalnych przeprosin następnego dnia.

Na filmie można zobaczyć pasażera, który werbalnie kłóci się z coraz większą liczbą mężczyzn. Chociaż jedna z ekipy próbuje uspokoić wzburzoną grupę, wycofuje się z drogi, gdy mężczyźni stają się fizycznie agresywni. Na oczach pasażerów samotny mężczyzna próbuje obronić się przed falą ataków otaczającej go grupy mężczyzn.

Więcej od NextShark: Luna spadła o mniej niż 3 dolary po tym, jak Korea Południowa wydała nakaz aresztowania założyciela Terraform Labs, Do Kwona

Lot Bangkok-Kalkuta odbył się we wtorek, a klip z incydentu został przesłany wcześniej Saurabh Sinha Środa. W chwili pisania tego tekstu wideo ma ponad 3 miliony wyświetleń i 6200 polubień.

Wkrótce po tym, jak wideo stało się wirusowe, linie lotnicze Thai Smile Airways przeprosiły za pośrednictwem indyjskiego konta na Twitterze @Thysmail Indie.

Zarówno Biuro Bezpieczeństwa Lotnictwa Cywilnego Indii, jak i Dyrekcja Generalna Lotnictwa Cywilnego zażądały od Smile Airways szczegółowych informacji w związku z kłótnią, ale charakter zagranicznej linii lotniczej i status rejestracji, Tajlandia, rodziły kwestię jurysdykcji.

Więcej od NextShark: Połączenie 911 wykonane z Apple Watch do Waszyngtonu zostało zwolnione z Buried Alive

Według doniesień, do bójki doszło po tym, jak jedyny pasażer płci męskiej na miejscu 37C odmówił podniesienia siedzenia zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa załogi, gdy samolot przygotowywał się do startu. Czasy Indii. Chociaż członkowie załogi ostrzegli, że działania mężczyzny zostaną zgłoszone pilotowi, pasażer uzasadnił swoją odmowę twierdzeniem, że ma ból pleców i skłonił załogę lotniczą, odpowiadając: „Cóż, powiedz [the pilot]. Nie boję się.” Pasażerowie na miejscach 38A, B i C skonfrontowali mężczyznę z jego zachowaniem, co doprowadziło do fizycznej sprzeczki.

READ  Biden z wizytą w Polsce po szczycie NATO w sprawie rosyjskiej inwazji na Ukrainę

W rezultacie lot został opóźniony, ale „kontynuowano go normalnie” po uspokojeniu się pasażerów – poinformowały linie lotnicze. Jednak pasażerowie byli obserwowani, a pasażerowi 37C odmówiono alkoholu.

Pasażerowie w 37A i B mieli możliwość zmiany miejsca, ale odmówili. Według linii lotniczej nikt nie został ranny.

Powiązane historie: