18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kyle Gibson flirtuje bez ciosów, gdy Raging Phillies poprawia 10 gier na 0,500

Kyle Gibson flirtuje bez ciosów, gdy Raging Phillies poprawia 10 gier na 0,500

Przez większość nocy opowieść będzie miała charakter pięciosuwowej zapory.

Ale nie na tym.

Rhys Hoskins, Nick Castellanos i Darek Hall przebili się w pierwszej połowie, a JT Realmoto i Kyle Schwarber dołączyli później do Power Party.

Ale Kyle Gibson ukradł show w piątek wieczorem.

„Bardzo fajnie było złapać” – powiedział Realmuto. „To było najwięcej, jakie widziałem przez cały sezon”.

Gibson zmierzył się z No Harm prowadząc Phillies do zwycięstwa 7-2 nad skromnymi Washington Nationals w Citizens Bank Park.

34-letni praworęczny miotał w baseball przez sześć rund. Przegrał walkę o perfekcyjny mecz, kiedy Victor Robles wpadł na kort, by przegapić siódmy mecz. Następnie zrezygnował z rzutu bazowego Luisowi Garcii, aby stracić okazję do trafienia.

Noc wciąż była dla Gibsona wyjątkowa. Osiągnął szczyt sezonu ośmiu rund, tracąc tylko dwa trafienia i jeden bieg. Przeszedł jeden, uderzył cztery i trafił dwa, ponieważ jest zmęczony późno w grze.

Znakomita wydajność miała dla Gibsona dodatkowe znaczenie. Tęsknił za swoim wcześniejszym początkiem uczestnictwa w pogrzebie swojej babci, Von Gibson, która zmarła w swoim domu w Indianie w zeszłym tygodniu w wieku 84 lat.

„Była naprawdę wyjątkową kobietą, tak dumną ze wszystkich swoich wnuków” – powiedział Gibson.

Rzucający dodał, że podczas rzucania inspirował się pamięcią swojej babci.

Powiedział: „Bez wątpienia”.

Klejnot Gibsona i pokaz dramatycznej mocy Phillies sprawiły, że noc była ostatnim przypomnieniem, że ci Phillies mogą mieć coś wyjątkowego. Od 1 czerwca mają od 37 do 19 lat. (Od tego czasu Atlanta Braves i Los Angeles Dodgers były jedynymi większymi zespołami z lepszymi wynikami).

Zwycięstwo w piątek wieczorem było dziewiątym Phillies w ich ostatnich 11 meczach i dało im awans do pierwszej dziesiątki sezonu z wynikiem 0,500 (58-48).

Phils miał 22-29 lat, kiedy Rob Thompson przejął Joe Girardi jako menedżer 3 czerwca. Pierwszym zadaniem Thompsona było spotkanie się z drużyną i powiedzenie graczom, aby po prostu skupili się na dotarciu do .500. Kiedy już tam dotrą, skupienie się na dotarciu do pięciu gier wyniesie ponad 0,500, a kiedy dotrą na miejsce, skupienie się na 10 grach będzie ponad 0,500.

READ  Trump używa pieczęci prezydenckiej na LIV Golf Championships w Bedminster, NJ

Teraz są tam.

Thompson został nominowany do tegorocznego National League Manager.

jako tymczasowy lider.

Phillies wygrali 16 z ostatnich 18 meczów przeciwko Nationals w lipcu 2021 roku. Wśród nich jest osiem zwycięstw w 10 meczach w tym sezonie. Phils wciąż mają jeszcze dziewięciu graczy do gry przeciwko Nats w tym sezonie, a walka z nimi znacznie zwiększy szanse Philsa na play-off. Nie byli tam od 10 lat.

„W tym sezonie lepiej gramy w baseball przez dłuższy czas” – powiedział Realmuto. „Czujemy, że najlepsza gra w baseball jest wciąż przed nami”.

Gibson otrzymał duże wsparcie na początku, kiedy Phils wyeliminowali trzech graczy w pierwszej rundzie przeciwko Josiahowi Grayowi z Waszyngtonu. Hoskins i Hull strzelali solo, a debiutant Castellanos podążył za hat-trickiem Realmuto, strzelając w dwóch rundach, drugi raz w trzech meczach. Realmuto uderzył Homera dwa razy w trzecim inningu, a Schwarber wyszedł na prowadzenie na NL 34 w siódmym inningu.

Oprócz wspierania biegu, Gibson otrzymał doskonałą obronę od trzeciego bazowego Aleca Bohma, który utrzymał przy życiu nie-hitowy show, grając w nurkowanie i rzucanie przez diamenty, aby zająć szóste miejsce.

Po tej sztuce nadszedł czas, aby zbadać kilka nieszkodliwych faktów na temat Phillies, na wszelki wypadek. Phils 13 nie miał hitu w historii franczyzy. Cole Hummels ostatnio grał 25 lipca 2015 roku, jego ostatni start w klubie.

Gibson przyznał, że zaczął rozważać możliwość przekonania nieodbijającego się zawodnika w czwartej inningu.

„Nie wiem, dlaczego mężczyźni o tym nie myślą” – powiedział. „Kiedy zrobiłeś to za pierwszym razem w tabeli i nie wpuściłeś głównego biegacza do czwartej zmiany, myślę o tym”.

Ostatecznie Gibson nie dołączył do nieszkodliwego klubu, ale z pewnością miał noc do zapamiętania. Po oddaniu ciosu Garcii w dniu siódmym otrzymał owację na stojąco przez 22 024 tłum.

READ  Wyniki na żywo PFL 6, pełne aktualizacje gier według Play | Harrison kontra Young

„To było świetne” – powiedział. „Doceniam wiwatowanie siódmego, kiedy zrezygnowałem z uderzenia. Zawsze wspaniale jest mieć taką energię i że fani są tak zamknięci.”

W bardzo mokrą noc Gibson był zmęczony o ósmej, uderzył w drugie ciasto i pozwolił na drugie uderzenie i przeleciał obok. Robles uderzył, aby zakończyć rundę i uderzył swoją rękawicę w zwycięstwie, gdy schodził ze wzgórza.

Brad Hand pozwolił na dziewiąte miejsce do zwycięstwa.

Ranger Suarez i Patrick Corbin wystartują w sobotni wieczór w walce między leworęcznymi.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube