9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kursy na British Open 2022: Prognozy ekspertów, faworyci do wygrania z boiska St Andrews

Kursy na British Open 2022: Prognozy ekspertów, faworyci do wygrania z boiska St Andrews

W związku z szybkim zbliżającym się turniejem 2022 Open, główne pytanie, które wszyscy zadają, jest takie samo w całym golfowym świecie: kogo wybrałbyś, aby przetrwać na starym polu w St Andrews? Dzięki ogromnej liczbie najlepszych profesjonalistów na świecie w historycznym 150. meczu Otwartych Mistrzostw, Finał 2022 powinien być niesamowitą podróżą od pierwszej rundy w czwartek, ponieważ R&A powraca do tego miejsca po raz pierwszy od 2015 roku.

Tegoroczne mistrzostwa mogą mieć doskonałe pole, ale za ograniczoną liczbą nazwisk, które chcą wybrać Claretta Jugga, jest mnóstwo impetu. Najbardziej godnym uwagi jest Rory McIlroy, który pojawił się po tym, jak grał w jednym z najlepszych golfa w swojej karierze w tym sezonie, szukając najbardziej pożądanych nagród w tym sporcie w golfie u siebie. Reprezentant Anglii Matthew Fitzpatrick próbuje rzadki dublet US Open, a Zander Shaveli odpada z wygranej w Scotland Open, co daje mu dużo pewności siebie. Jest też Tiger Woods, który pomimo dużych szans chce wygrać swoją trzecią bordową karafkę w St Andrews, co może być jego ostatnią uzasadnioną szansą na ponowne podbicie Starej Damy.

Dodaj to wszystko, a wygląda na to, że bierzemy udział w dzikim, otwartym turnieju pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale także wielu znanych nazwisk, które znajdą się na szczycie tabeli liderów. Koniecznie sprawdź Otwórz harmonogram transmisji telewizyjnej i przewodnik zasięgu Więc nie przegapisz ani sekundy wydarzenia przez cały tydzień.

Więc co wydarzy się w tym tygodniu w St Andrews? Przyjrzyjmy się pełnej gamie prognoz i typów naszych ekspertów sportowych CBS, gdy staramy się określić, kto wygra i co wydarzy się w finałowych dużych rozgrywkach tego sezonu. Kursy przez Caesars Sportsbook

2022 Otwarte wybory i prognozy ekspertów

Kyle Porter, starszy pisarz golfowy

Zwycięzca – Jordan Spieth (16-1): Czy Spieth ma z siebie to, co najlepsze w tym otwartym meczu? Nie, nie. W swoich ostatnich 20 inningach zajmuje tylko 37. miejsce na polu strzeleckim. Od 1 stycznia zajmuje 31. miejsce w klasyfikacji generalnej uderzeń. Nie gra w tym samym klipie, co w zeszłym roku, kiedy zajął drugie miejsce za Colinem Morikawą. Jednak golf rozgrywany w St. Andrews to nie to samo, co golf, w którym grał przez większą część roku, a Spieth zadurzył się w Ubbins w ciągu swojej kariery. Jego gra i umysł zostały stworzone do tego turnieju i chociaż w zeszłym tygodniu Renaissance Club nie był dobrą miską starego pola, Spieth znajduje wolność w swojej grze po tej stronie stawu i czekał siedem lat, aby odkupić pięć zrobił na Dziale Drogowym w 2015 roku, aby nakręcić Wielkiego Szlema.

Śpiący – Seamus Power (80-1): Może to trochę za głęboko na tablicy możliwości (chciałem iść z Samem Burnsem na poziomie 40-1), ale trudno zignorować to, co Power zrobił w tym roku w wielkim biznesie. Zajmuje szóste miejsce pod względem łącznej liczby punktów z 13 golfistów, którzy dokonali wszystkich głównych cięć i jest poza pierwszą 20 z rzędu podczas PGA Championship i US Open. W wieku 35 lat jest to jego pierwszy otwarty turniej w okresie, w którym grał w najlepszą grę w golfa w swoim życiu. Główne wydarzenia znacznie różnią się od pozostałych i chociaż ogólne liczby Power nie są tak dobre w porównaniu z innymi dużymi graczami, może on wyraźnie grać w wydarzeniach z dużymi chłopcami. Przy 80-1 ryzyko jest warte nagrody.

READ  Blokada MLB kończy się wraz z MLBPA, właściciele osiągają porozumienie CBA: Pięć dań na wynos z baseballem wkrótce powróci

Top 10 Lock – Rory McIlroy: Czterokrotny zwycięzca nigdy nie znalazł się w pierwszej dziesiątce we wszystkich czterech głównych turniejach w tym samym roku, ale to jest w grze po tym, jak zagroził, ale ostatecznie przegrał w pierwszej trójce w 2022 roku. Nikt nie ma więcej pierwszej dziesiątki w ostatnich pięciu otwarciach niż McIlroy, Rzadko jest tak pewny stanu swojej gry. Oczywiście mógł znaleźć się po złej stronie loterii, ale byłoby dla mnie niesamowite, gdyby w niedzielę nie znalazł się w pierwszej dziesiątce.

Gwiazda, która na pewno nie wygra – Bryson Dechambeau: Ma zwodniczo kiepski rekord w głównych turniejach (dwie top 10 w 23 startach), a jeszcze gorzej w debiucie, gdzie nie udało mu się przebić pierwszej trzydziestki. Choć wskazuje na swój golfowy geniusz, jeszcze nie przyszedł blisko znalezienia odpowiedzi na Kursach, które stawiają najbardziej złożone problemy w sporcie.

Oczekiwanie niespodzianki – rejestracja nie jest tak oburzająca, jak myślą ludzie: Były obawy, że ktoś może przestraszyć 59 w tym tygodniu, ale tak się nie stanie. Danie jest tak chrupiące, jak brązowe, i dopóki R&A pozwala warzywom trochę się ugotować, a wiatr nie zmieni się we wtorek, wynik będzie wyższy niż mówiono.

Przepowiednia Tigera Woodsa – Discord: Big Cat dość dobrze rzuca światło i myślę, że gdzieś w miejscu, do którego mogą dotrzeć tylko najbardziej zwycięscy bohaterowie, wyciągnie z pewnego rodzaju rezerw, które zabiorą go do niedzieli. Jest na tyle sprytny, że poradzi sobie sam ze swoim umysłem, a podczas ostatniego strzału w St Andrews Open właśnie to zrobi. „Myślę, że takie pole golfowe i warunki na pewno widzę [him contending]powiedział McIlroy. „W tym tygodniu będą szachy i nikt nie był lepszy w graniu tego rodzaju szachów na polu golfowym niż Tiger przez ostatnie 20 lat”.

najniższa runda: 64 (-8)
Zwycięski wynik: 272 (-16)
Niedzielny zwycięski wynik: 68 (-4)


Patrick MacDonald, pisarz golfowy

Zwycięzca – Dustin Johnson (35-1): Przejście na LIV Golf sprawiło, że nazwisko Johnsona znalazło się pod radarem, ale bez wątpienia dwukrotny główny zwycięzca gra w świetnego golfa. Pierwsza dziesiątka w pierwszych dwóch turniejach LIV Golf zajęła miejsce w pierwszej 25 podczas US Open, gdzie znalazła pewne akcenty na Greensach. Od 2010 roku Johnson zdobył sześć miejsc w pierwszej piętnastce w 11 otwartych meczach, w tym w ostatnim sezonie w T8 w Royal St George. Ukończył T14 w St Andrews w 2010 roku i chociaż jego wynik T49 z 2015 roku nie wyskoczył z kart, był posiadaczem 18 i 36 dołków w tych mistrzostwach.

Śpiący – Max Huma (50-1): Szukałem Homy na ten turniej od zimy, a jedyną obawą jest to, że przez kilka pierwszych dni będzie grał z Tigerem. Jeśli uda mu się przekroczyć urok gry w najstarsze mistrzostwa golfa u boku swojego mistrza, Homa powinien idealnie pasować do St. Andrews. Potężny napastnik piłek golfowych, po próbie T16 w Scottish Open, gdzie miał szansę w ciągu ostatnich dziewięciu. Przez ostatnie kilka lat dążył do poważnego wyścigu w głównych mistrzostwach i myślę, że w końcu może nadejść jego czas.

READ  NBA Draft 2023: Pięć dań na wynos po dwóch meczach między Victorem Wimpanyamą i Scottem Hendersonem w Las Vegas

Top 10 Lock – Rory McIlroy: Jest jednym z dwóch graczy, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce w pierwszych trzech głównych turniejach sezonu i nie rozumiem, dlaczego Open Championship jest czymś innym. McIlroy gra w jednych z najlepszych w golfa od 2014 roku, a St Andrews idealnie pasuje do jego gry. Jeśli jego gra wedge będzie nadal współpracować, czterokrotny główny zwycięzca z pewnością powalczy o piąte miejsce.

Gwiazda, która na pewno nie wygra – Colin Morikawa: Mówiąc najprościej, aktualny mistrz golfa roku nie jest graczem, którym był w zeszłym sezonie. Morikawa właśnie stracił trafienie na każdym kroku do zielonej skali podczas Scottish Open, który był pierwszym w jego karierze na PGA Tour, który zrobił. Kontynuował walkę o znalezienie torów wodnych, a tym samym ze swoimi żelazkami, co stanowiłoby dla niego problemy w St Andrews.

Spodziewaj się niespodzianki – potwierdza Brooks Koepka: Daję Benedictowi Arnoldowi poważne uczucia, ale naprawdę uważam, że trzech naszych golfistów LIV poradzi sobie w tym tygodniu dobrze – Louis Oosthuizen jest trzeci. Rekordy Koepki w US Open i PGA Championship często cieszą się dużym zainteresowaniem, ale jego otwarte doświadczenie jest jednym z najlepszych w grze z finiszami T10, T6, T39, T4 i T6 od 2015 roku. Silne, szybkie i wietrzne warunki powinny pasować czterokrotny główny mistrz.

Przewidywany Tiger Woods – górna klapa 20: Krótsze miejsce jest dokładnie tam, gdzie wymagana jest strategia w obecnej sterówce Tigera. Kluczem do jego szans nie byłby jego kierowca, ale to, czy był w stanie skutecznie kłamać, ponieważ widzieliśmy, jak traci pasy z żelazem w ręku z pewną regularnością w Southern Hills. Jeśli to zrobi i unika wstydliwych kłamstw, Woods musi udać się na weekend i znaleźć swoje nazwisko na drugiej lub trzeciej stronie tabeli liderów.

najniższa runda: 64 (-8)
Zwycięski wynik: 260 (-18)
Niedzielny zwycięski wynik: 68 (-4)

Kto wygra Open Championship i jakie dalekie strzały zaskoczą świat golfa? Odwiedź SportsLine teraz, aby zobaczyć przewidywaną tabelę wyników i najlepsze typywszystko z modelu, w którym wystąpiło osiem głównych golfistek, w tym tegoroczny Turniej Masters.


Chip Patterson, pisarz

Zwycięzca – Cameron Smith (22-1): Po świetnym początku do 2022 roku widzieliśmy, jak Smith nieco się ochłodził (w tym przegrał w US Open), ale wciąż sprawdza zbyt wiele okienek, aby to wydarzenie zignorować jego przewagę konkurencyjną. W tym turnieju, zwłaszcza na starym korcie, trzeba wykazać się kreatywnością i bystrością w posługiwaniu się klinami i rakietą. Smith ma doskonałą krótką grę i jest wartościowym graczem w wietrznych warunkach. Nie będzie próbował nadążyć za wielkimi ciosami z koszulki. Smith miał jedną złą passę w Scottish Open, ale ukończył T10 dzięki trzem rundom 68 lub lepszym. To mówi mi, że jest gotowy do wygrania swoich pierwszych głównych mistrzostw.

READ  Jordan Alvarez ponownie gra mistrza, zdobywa historyczne zielone światło, aby podnieść Astros do zwycięstwa w drugim meczu z Mariners

Śpiący – Robert McIntyre (80-1): Przyznaję, że ostatni wygląd nie jest inspirujący, ale nie skupiam się tak na trzech nieudanych cięciach w ostatnich czterech startach, jak na doświadczeniu McIntyre Open i ogólnie na występach w głównych kategoriach. Ma dopiero 25 lat, ale McIntyre zapewnił sobie dwa miejsca w pierwszej dziesiątce wraz z rozpoczęciem kilku Otwartych Mistrzostw i nie opuścił ani jednego cięcia w dziewięciu meczach w głównych turniejach. Poza pierwszą dziesiątką na Open, kolejne najlepsze miejsca dla MacIntyre’a przypadły na Masters (T12 w 2021, T23 w 2022). Duże osiągnięcia w tych turniejach dobrze wróżą wschodzącej gwieździe i wierzę, że oryginalny szkocki gracz będzie miał coś specjalnego na ten tydzień w St Andrews.

Top 10 Lock – Rory McIlroy: Kiedy pokoleniowy talent golfowy spędza jeden ze swoich najlepszych lat prawie dziesięć lat temu, nie myślisz o przepowiedniach. Pierwsza dziesiątka to piętro McIlroya w tym tygodniu, a biorąc pod uwagę jego wygląd, jest wiele różnych sposobów, aby się tam dostać. Może sprawić, że jego opatentowana niedziela znajdzie się na szczycie tabeli liderów lub zasiąść w jednej z ostatnich grup z szansą na wygraną w weekend. Tak czy inaczej, zmierza do ukończenia McIlroya w pierwszej dziesiątce wszystkich czterech głównych kierunków w ciągu jednego roku, po raz pierwszy w swojej karierze.

Gwiazda, która na pewno nie wygra – Patrick Cantlay: Zanikanie światowego golfisty nr 4 zwykle nie jest bezpiecznym miejscem, ale nie widzieliśmy wystarczająco dużo spójności z wykończeniami Cantali w głównych kierunkach, aby kupić w nim akcje. W siedmiu głównych startach od początku 2021 r. Cantlay nie zaliczył żadnej z dziesięciu najlepszych i trzy brakujące cięcia, w tym jedno w swoich ostatnich otwartych mistrzostwach.

Spodziewaj się niespodzianki — 150. otwarta runda przechodzi do fazy playoff: W 2005 i 2010 roku Woods i Oosthuizen uciekali z Clarettem Jugg w St Andrews, ale myślę, że w tym roku nasze zakończenie będzie ciaśniejsze, a nawet wpasuje się w ekscytujący koniec gry w 2015 roku. w tej chwili wielkie gwiazdy gry i sposób, w jaki się kończy, w szczególności Pole numer 17, a nawet numer 18, który zapewnia potencjalne katastrofy, jest duża szansa, że ​​każdy, kto ma trafienie lub dwa poza prowadzeniem, będzie nadal w mieszance do późnego niedzielnego popołudnia .

Prognozy Tiger Woods – Wczesny niedzielny czas na tee z ekscytacją przy kawowym golfie: Wydaje mi się, że widzimy jak Tygrys udaje się na cięcie w piątek, a następnie gra w ping-ponga wśród wróbli i krzaków przez całą sobotę, po czym dokonuje niewielkiej opłaty, opróżniając zbiornik w niedzielę. Może nie będzie to pełna runda starego Tygrysa, ale myślę, że dobra niedziela plasuje go w pierwszej trzydziestce w końcowej tabeli liderów.

najniższa runda: 65 (-7)
Zwycięski wynik: 277 (-11)
Niedzielny zwycięski wynik: 69 (-3)