17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę Harry spotkał się również ze swoim ojcem Karolem podczas swojej podróży do Londynu – przez 15 minut na „naleganie” królowej.

Książę Harry spotkał się również ze swoim ojcem Karolem podczas swojej podróży do Londynu – przez 15 minut na „naleganie” królowej.

Podczas gdy królewscy fani świętowali Książę HarryMeghan Markle i Królowa Elżbieta król Długo oczekiwane spotkaniePojawiła się nowa wizja, że ​​zaplanowane spotkanie nie zawsze trzymało w tajemnicy Książe Charles. Według królewskiego korespondenta, czas Harry’ego z ojcem był pod wpływem jego babci, która chciała zobaczyć, jak jej syn i wnuk się rozbijają.

Królewski komentator NBC News Daisy MacKendro powiedział: dzisiejszy program Tajne spotkanie z królową jest „znakiem tego, co nadejdzie”, ponieważ książę i księżna Sussex nie mogą się doczekać ponownego połączenia rodzina królewska. Dodała, że ​​„zbuduj te mosty„Prawdopodobnie będzie zachęcał rodzinę po stronie amerykańskiej do dołączenia do seniorów królewskich w pierwszy weekend czerwca, aby uczcić platynowy jubileusz królowej. Chociaż ta perspektywa wydaje się zmierzać w pozytywnym kierunku, nie wydaje się, aby Harry chciał, aby jego podróż do Londynu obejmowała księcia Karola.

Więcej od SheKnows

MacAndrew ujawnił, że Harry poznał swojego ojca „pod naciskiem królowej… na 15 minut przed spotkaniem z królową w jej prywatnym mieszkaniu”. Daje to ludziom pewien wgląd w to, jak układają się sprawy między nimi – nie jest to świetne, nawet jeśli jest to tylko krótkie spotkanie. Ekspert królewski podzielił się również swoim poglądem na Obecny stan relacji Harry’ego i księcia Williama.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

„Tego dnia William i Kate byli na wakacjach na nartach. Mam nadzieję, że to przypadek, a nie świadoma decyzja Harry’ego o unikaniu brata”. „Uważamy, że stosunki między dwoma braćmi są nadal bardzo słabe”. Wydaje się, że między Harrym a królową wszystko układa się w porządku, ale ona zachęca swojego ulubionego wnuka do naprawienia pozostałych rodzinnych płotów. Może nie chce tego robić samemu, ale jego 95-letnia babcia prawdopodobnie po kilku latach zmagań z pałacem chciałaby zobaczyć zjednoczony front.

READ  Rosjanie rozmawiają o zabijaniu cywilów podczas przechwytywania radia niemieckiego wywiadu

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Zobacz zdjęcia rodziny królowej Elżbiety II na przestrzeni lat.

Galeria uruchamiania: Najpiękniejsze zdjęcia księżnej Diany bawiącej się z młodym Williamem i Harrym

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookI ŚwiergotI Instagram.