9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę Harry i Meghan otrzymują nagrodę dla córki Roberta F.  Kennedy'ego pośród kontrowersji wokół filmów dokumentalnych

Książę Harry i Meghan otrzymują nagrodę dla córki Roberta F. Kennedy’ego pośród kontrowersji wokół filmów dokumentalnych


para Otrzymał nagrodę Ripple of Hope Award, wyróżnienie przyznawane przez Organizację Praw Człowieka Roberta F. Kennedy’ego przywódcom, którzy „wykazali niezachwiane zaangażowanie w zmiany społeczne i pracowali na rzecz ochrony i rozwoju równości, sprawiedliwości i praw człowieka”.

ZDJĘCIE: Meghan, księżna Sussex, uczęszcza do Roberta F.  Kennedy Human Rights Act 2022 w nowojorskim hotelu Hilton, 6 grudnia 2022 r. w Nowym Jorku.

Mike Coppola/Getty Images dla Roberta F. Kennedy’ego na gali Praw Człowieka Fala Nadziei

Meghan, księżna Sussex, bierze udział w gali Robert F. Kennedy Human Rights Ripple of Hope 2022 w New York Hilton 6 grudnia 2022 r. W Nowym Jorku.
ZDJĘCIE: Brytyjski książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex, biorą udział w ceremonii wręczenia nagród Robert F. Kennedy Human Rights Ripple of Hope Award w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Andrew Kelly/Reuters

Książę Wielkiej Brytanii Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w ceremonii wręczenia nagród Roberta F. Kennedy’ego Human Rights Ripple of Hope Award 2022 w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Zespół z Sussex otrzymał nagrodę wraz z pięcioma innymi laureatami, w tym prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, podczas ceremonii, której gospodarzem był aktor. Aleca Baldwina.

Meghan pojawiła się na niebieskim dywanie w białej sukni z odkrytymi ramionami, podczas gdy Harry zdecydował się na klasyczny garnitur. Para była uśmiechnięta, gdy schodzili po dywanie i zostali powitani przez Kerry’ego Kennedy’ego.

Pierwsze trzy odcinki sześcioodcinkowej serii zostaną wyemitowane w czwartek. jego przyczepy Kontrowersje zostały już wygenerowanea niektórzy krytycy twierdzili, że materiał filmowy przedstawiający prasę i paparazzi pochodził z chwil niezwiązanych z Harrym i Meghan.

Wśród tematów, które ma poruszyć serial dokumentalny, są rasizm i zdrowie psychiczne, dwie kwestie, na których Harry i Meghan skupili się w swojej pracy i za które zostali uhonorowani we wtorek wieczorem.

ZDJĘCIE: Brytyjski książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex, biorą udział w ceremonii wręczenia nagród Robert F. Kennedy Human Rights Ripple of Hope Award w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Andrew Kelly/Reuters

Książę Wielkiej Brytanii Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w ceremonii wręczenia nagród Roberta F. Kennedy’ego Human Rights Ripple of Hope Award 2022 w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Premiera serialu dokumentalnego ma miejsce w szczególnie trudnym momencie dla Harry’ego i rodziny królewskiej, od których w dużej mierze oddalił się od czasu ustąpienia z władzy i przeprowadzki do Kalifornii, gdzie on i Meghan są. Obecnie mieszka z dwójką ich małych dzieci.

READ  Gwiazda „Full House” Jodie Sweetin poślubia Mescala Wasilewskiego na intymnym weselu w Malibu
ZDJĘCIE: brytyjski książę Harry, książę Sussex (nie na zdjęciu) i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w ceremonii wręczenia nagród Roberta F. Kennedy'ego w 2022 r. w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Andrew Kelly/Reuters

Brytyjski książę Harry, książę Sussex (nie na zdjęciu) i Meghan, księżna Sussex, uczestniczą w ceremonii wręczenia nagród Roberta F. Kennedy’ego Human Rights Ripple of Hope Award 2022 w Nowym Jorku, 6 grudnia 2022 r.

Książę William, brat Harry’ego i jego żony Kate, księżnej Walii, Podróżowałem z Wielkiej Brytanii do Bostonu w zeszłym tygodniugdzie spotkali się z innym członkiem rodziny Kennedych, Caroline Kennedy, córką zmarłego prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

W przeddzień lotu Williama i Kate, W Londynie wybuchły kontrowersje Po tym, jak gość na przyjęciu w Pałacu Buckingham oskarżył Lady Susan Hussey, matkę chrzestną Williama, o rasizm. Hussey później zrezygnowała z roli tytularnej damy dworu, a następnie urzędnicy pałacowi wszczęli dochodzenie w sprawie incydentu.

Studnie Nie spotkał Harry’ego i Meghan Zdaniem Victoria Murphy, współpracowniczki królewskiej telewizji ABC News, podczas gdy byli w Stanach Zjednoczonych, był to wyraźny znak trwającego rozłamu między parą.

„William, Kate, Harry i Meghan dali prawdziwy pokaz jedności na pogrzebie królowej, ale myślę, że zawsze był to pokaz jedności” – powiedział Murphy. „Widzimy teraz, wraz z wydaniem tego dokumentu i książki Harry’ego, jak trudne są te kontrowersje i myślę, że mogą się nasilić w zależności od tego, co jest w tym dokumencie, co jest w książce”.

Książka zatytułowana „Rezerwa”, pozorne odniesienie do kolejności narodzin Harry’ego, została opisana przez księcia jako „relacja z pierwszej ręki” z jego życia, która jest „całkowicie dokładna i uczciwa”.