3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Królowa kradnie show z Misiem Paddingtonem na swojej Platynowej Gali – Termin

Królowa kradnie show z Misiem Paddingtonem na swojej Platynowej Gali – Termin

królowa Być może zdecydowałem się pominąć koncert, który odbył się w jego ramach Platynowy Jubileusz Uroczystości, ale to nie powstrzymało jej przed kradzieżą serialu z niespodziewaną rolą w szkicu, aby rozpocząć wydarzenie.

Widzowie i publiczność na żywo obserwowali z radością, jak Miś Paddington trafił na korytarze Pałacu Buckingham, gdzie wkrótce zasiadł do herbaty z Jej Wysokością. W ciągu pięciu minut nalewał jej filiżankę herbaty i porównywali kanapki z marmoladą.

Późnym wieczorem dwaj królewscy książęta weszli na scenę, aby wyrazić swoje osobiste uczucia podczas platynowej ceremonii w Pałacu, trzeciego wieczoru obchodów Weekendu Jubileuszowego w Wielkiej Brytanii.

Książęta Karol i William na zmianę przemawiali do tłumu, w tym 22 000 pracowników pierwszej linii, którzy mieli bilety na koncert przed Pałacem Buckingham, oficjalnym domem królowej w Londynie.

Karol, najstarszy syn króla, stanął na scenie obok swojej żony, księżnej Kornwalii i złożył osobisty hołd swojej matce. „Dziękuję od rodziny, kraju, Rzeczypospolitej, a nawet z całego świata. W imieniu nas wszystkich chciałem się pochwalić za oddaną służbę przez całe życie, obrazami, słowami i światłem.” (Światła sygnalizacyjne niesamowicie unoszą się wokół pałacu)

„Twoja rodzina ma teraz cztery pokolenia. Jesteś naszą głową państwa i jesteś także naszą Matką. Bardzo tęsknimy za twoją siłą i zakwaterowaniem (nieżyjący książę Edynburga) tego wieczoru. Ale jestem pewien, że jest tu duchem. Mojemu ojcu spodobałoby się przedstawienie i całym sercem dołączyłby do nas w świętowaniu wszystkiego, co nadal robicie dla swojego kraju i ludzi.

„Myślimy o wszystkim, co zrobiliście, aby Rzeczpospolita stała się siłą dobra.

„Wiem, co rano budzi moją mamę, to wy wszyscy, panie i panowie. Wszyscy oglądacie w domu… ​​Wasza Wysokość, byłeś z nami przez nasze trudne czasy i zgromadziłeś nas razem, aby celebrować chwile dumy, radości i szczęście.

„Spotkałeś się z nami i rozmawiałeś z nami, śmiałeś się i płakałeś z nami, a co najważniejsze, byłeś z nami od 70 lat. Zobowiązałeś się służyć przez całe życie. tutaj. To właśnie świętujemy dziś wieczorem… Dlatego mówimy Wszyscy, dziękuję.”

READ  Armia ewakuuje załogę samolotu, który poleciał wraz ze śmiercią Afgańczyków

Jego najstarszy syn, William, chwalił wysiłki rodziny królewskiej, zwłaszcza w ochronie dzikiej przyrody i ziemi.

„Podczas gdy niczyja babcia nie dziękuje im za mówienie o ich wieku, moja babcia żyje od prawie wieku…

„Pilna potrzeba ochrony naszej planety nigdy nie była tak pilna. Podobnie jak ona jestem optymistą”.

Diana RossNa koncercie Nile Rodgers i Alicia Keys dołączyły do ​​lokalnych brytyjskich nazwisk, takich jak Quinn, Sir Rod Stewart i Sir Elton John.