2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kotwica KTLA, Mark Mester, zastrzelony po pożegnaniu ze współprowadzącą na antenie Lynette Romero

Kotwica KTLA, Mark Mester, zastrzelony po pożegnaniu ze współprowadzącą na antenie Lynette Romero

The zgubiony pilot W naszym biuletynie znajdziesz to, co najlepsze w streamingu, od zmian w zatrudnianiu, przez daty premier, po zwiastuny – po najnowsze ruchy na platformach. Zarejestruj się dziś.

KTLA poranna kotwica Mark Meester Został zwolniony po przeprosinach na antenie za sposób, w jaki Nexstar poradził sobie z odejściem jego byłej kotwicy Lynette Romero.

Według „Los Angeles Times”Dyrektor generalny Janine DravesZapowiedział strzelaninę krótkim przemówieniem podczas spotkania w redakcji około 13:15, mówiąc:[Mester] Nie ma go już w KTLA5”, powiedzieli w czwartek The Times pracownicy, którzy wzięli udział w ogłoszeniu.

Biografia Mistera została usunięta ze strony internetowej stacji. on jest To było wyłączone Po pożegnaniu w powietrzu w sobotni poranek.

Cały dramat zaczął się po reportażu rozrywkowym Sam Robin Powiadomiono widzów o odejściu Romero w środę 14 września Ćwierkać „Po prawie 24 latach pracy w KTLA, Lynette Romero postanowiła ruszyć dalej i wykorzystać kolejną szansę. Życzymy Lynette tylko szczęścia w następnym rozdziale” – mówi.

„Naprawdę chcieliśmy, aby została, a kierownictwo KTLA ciężko pracowało, aby tak się stało” – powiedział Robin. Lynette postanowiła odejść, by mieć kolejną szansę. Mieliśmy nadzieję, że nagra pożegnalną wiadomość do widzów, ale odmówiła. Lynette jest niesamowitym członkiem rodziny KTLA i życzymy jej i jej rodzinie wszystkiego najlepszego”.

W sobotę rano Meester wystosował na antenie przeprosiny, mówiąc, że to, co wydarzyło się w środę, było „niegrzeczne” i „okrutne”.

„To było niewłaściwe i bardzo nam przykro” – powiedział Meester. „Chcę też przeprosić Lynette Romero, bo tak bardzo cię kocham, naprawdę jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Nie zasługujesz na to, co ci się przydarzyło w środę”.

Gazeta dodała, że ​​niektórzy pracownicy redakcji uznali, że Meester „naruszył ich zaufanie”, odchodząc od scenariusza podczas pożegnania.

READ  Podsumowanie plotki: plany WWE Hall of Fame, mecz McMahona, powrót Asuki i wiele więcej!

Pracownicy powiedzieli, że producenci napisali scenariusz, który Meester może przeczytać, aby wysłać Romero, wraz ze zdjęciami i klipami z jej audycji radiowych. Wynajął też samolot z tabliczką, która przeleci nad stacją z napisem: „Kochamy cię, Lynette”. Meester zaproponował producentom włączenie materiału filmowego z samolotu w tej części, ale został odrzucony.

Meester nie odpowiedział od razu na prośbę The Times o komentarz. „Ponieważ jest to kwestia personalna, będziemy musieli odmówić komentarza” – powiedział Nexstar TVSpy.

> Aktualizacja: Nexstar potwierdził, że Mester nie pracuje już dla KTLA. Wysłali również oświadczenie Drafów dotyczące Romero:

„Po 24 latach Lynette Romero zdecydowała się odejść od publikowania naszych porannych wiadomości na weekend”, powiedziała stacja GM Janene Drafs. „Naprawdę chcieliśmy, aby została, a kierownictwo KTLA ciężko pracowało, aby tak się stało. Lynette postanowiła odejść z powodu innej okazji. Mieliśmy nadzieję, że nagra pożegnalną wiadomość dla widzów, ale odmówiła. Lynette była wspaniałym członkiem rodziny KTLA i życzy jej i jej rodzinie wszystkiego najlepszego.”