9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrakty terminowe na Dow rosną w miarę zbliżania się ostatniego tygodnia handlowego 2022 r

Kontrakty futures na Dow wzrosły we wtorek, gdy rozpoczęły się ostatnie dni handlowe 2022 r., a inwestorzy zastanawiali się, czy pojawi się wschodzący Święty Mikołaj i podniesie rynek obarczony obawami przed recesją.

Średnie kontrakty futures na Dow Jones Industrial wzrosły o 100 punktów, czyli o 0,3%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,16%, podczas gdy kontrakty terminowe na Nasdaq 100 wzrosły o 0,14%.

Akcje związane z Chinami wzrosły przed wprowadzeniem ich na rynek Kraj złagodził ograniczenia covidowe. Tesla się wycofał Na wieść o przedłużonym wstrzymaniu produkcjiPodczas gdy Southwest spadł o 4%, ponieważ linia lotnicza odwołała tysiące lotów.

Akcje zmierzają do najgorszego rocznego wyniku od 2008 roku i kolejnego miesiąca spadków. W grudniu S&P 500 spadł o prawie 5,8%, podczas gdy Dow i Nasdaq spadły odpowiednio o 4% i 8,5%. To największe miesięczne spadki od września.

Po trudnym roku pochłoniętym przez obawy o inflację i recesję, inwestorzy mają nadzieję zakończyć rok 2022 pozytywnie. Piątek rozpoczął okres mikołajkowych zgromadzeń, czyli tzw Zwykle uważa się, że jest to ostatni pięciodniowy okres handlowy bieżącego rokua także dwa pierwsze dni sesyjne nowego roku.

Rynki były zamknięte w poniedziałek z powodu świąt Bożego Narodzenia, ale w tym krótkim tygodniu handlowym inwestorzy spodziewają się względnego spokoju lub większej zmienności z powodu niższych wolumenów obrotu.

Jeśli chodzi o gospodarkę, inwestorzy powinni spodziewać się najnowszych danych dotyczących listopadowych zapasów hurtowych i październikowych cen domów S&P/Case-Shiller we wtorek przed dzwonkiem.

READ  Prezes Starbucks, Kevin Johnson, przechodzi na emeryturę, Howard Schultz powraca jako tymczasowy dyrektor generalny