1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrakty terminowe Dow: Apple prowadzi dobrą passę, zbliża się podwyżka stóp Fed;  Co teraz robisz

Kontrakty terminowe Dow: Apple prowadzi dobrą passę, zbliża się podwyżka stóp Fed; Co teraz robisz

Kontrakty terminowe Dow zostaną otwarte w niedzielę wieczorem, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i kontraktami terminowymi Nasdaq. Zwyżka na giełdzie zanotowała w zeszłym tygodniu solidne wzrosty, przełamując pewien poważny opór. Technologia spadła w piątek Eksploduj, Eksploduj (Eksploduj, Eksploduj) i inne słabe zyski.

jabłko (AAPL), Microsoft (MSFT), rodzic Google Alfabet (Google), Amazon.com (AMZN) i ojciec Facebook metapodkładki (nie żyje) Tytuł wielkiego tygodnia zarobków.

Akcje META i Google zostały sprzedane w twardy piątek z powodu ustaleń Snapa i braku wskazówek. Akcje Microsoftu spadły do ​​50-dniowej passy. Amazon ograniczył tylko duże tygodniowe zyski. Ale akcje Apple są jedną z pięciu akcji, które są nawet bliskie 200-dniowej linii i nie mają wyraźnego punktu zakupu.

W międzyczasie spotyka się Rezerwa Federalna i prawdopodobnie w środę nastąpi podwyżka stóp procentowych o 75 punktów bazowych. Kluczowe będą wskazówki dotyczące przyszłych ruchów. Inwestorzy zaczęli ograniczać wielkość wrześniowej podwyżki stóp, po której nastąpiło niewielkie zaostrzenie. Wynika to w dużej mierze z gwałtownego spowolnienia gospodarki i być może popadnięcia w recesję. Recesja wraz z wciąż wysoką inflacją nie jest dobrą kombinacją dla zysków przedsiębiorstw.


Recesja Fed może już być tutaj; Co to oznacza dla S&P 500ؤشر


Chociaż ostatnie działania dotyczące głównych wskaźników są obiecujące, inwestorzy powinni zachować ostrożność, zwiększając ekspozycję.

Niewiele spółek blue chipów emitowało sygnały kupna. Tymczasem wiele obiecujących akcji odnotowało niespodziewaną wyprzedaż, w tym drzewo dolara (DLTR), Lanthius (LNTH), Zdrowie Agilon (AGL) A Lee Otto (LI), zmuszając inwestorów do podejmowania trudnych decyzji.

Akcje LNTH są uruchomione Tabela liderów IBD, podczas gdy Agilon wyszedł w piątek. Akcje Li Auto i Agilon znajdują się w wada 50. Akcje MSFT i Google są uruchomione Wieloletni liderzy IBD.

Przejrzyj wideo zawarte w artykule o ważnym ruchu na rynku, wraz z analizą Opieka zdrowotna na terenie kraju (CCRN), zapasy Li Auto i DLTR.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones otwierają się w niedzielę o godzinie 18:00 czasu wschodniego, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq 100.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Elon Musk twierdzi, że SBF przekazał Demokratom ponad 1 miliard dolarów: „Gdzie to się podziało?”

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie odnotowała solidne tygodniowe wzrosty, nawet przy piątkowym spadku.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w zeszłym tygodniu o 2% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 2,6%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 3,3%. Small cap Russell 2000 podskoczył o 3,7%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 15 punktów bazowych do 2,78%, o 25 punktów bazowych w czwartek i piątek. Krzywa dochodowości skarbu odwrócona od 1 do 10 lat. Stopa sześciomiesięcznych papierów skarbowych, na poziomie 2,94%, jest znacznie wyższa niż rentowność 10-letnich obligacji skarbowych. Wszystko to odzwierciedla rosnące ryzyko recesji.

Kontrakty terminowe na ropę naftową w USA spadły w zeszłym tygodniu o prawie 3% do 97,59 USD za baryłkę.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadł o 0,6% w zeszłym tygodniu, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) zaliczka o 0,45%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wzrosła o 5,4%, przy czym kluczowym elementem były akcje MSFT. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 5,6%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) w zeszłym tygodniu odbiło o 1,9%. Globalny Fundusz Rozwoju Infrastruktury X USA (kolebka) podskoczył o 5%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 0,9%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 6%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) zyskał 3,7% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) 3%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 0,3%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) wzrósł o 4,85% w zeszłym tygodniu, a ETF ARK Genomics (ARKG) 1,2%, chociaż obaj zrezygnowali w piątek z ponad połowy swoich tygodniowych zysków.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Wstrząsanie zapasami, szantaż

Kiedy sprzedajesz wiodące akcje do lub poniżej kup punktInwestorzy stają przed trudną decyzją: trzymać się pozycji, wyjść lub cofnąć się. Niekoniecznie istnieje „prawidłowa” odpowiedź. Czasem akcje odskakują, a inne spadają – być może po krótkim odbiciu. Bardziej ostrożne podejście może mieć więcej sensu na obecnym niestabilnym rynku. Kupowanie w pobliżu wejścia może również zapewnić większą ochronę.

READ  Sędzia zgadza się na ugodę Activision Blizzard z EEOC w sprawie roszczenia o molestowanie seksualne

Akcje DLTR stopniowo rosły na obszarze zakupów w tym tygodniu, kiedy nagle spadły o około 5% w czwartek. Akcje obniżyły się nieznacznie ze 166,45 punktów kupna, ale znalazły wsparcie na 21-dniowej linii, według Analiza MarketSmith. Na zamknięciu akcje DLTR spadły o niespełna 1%. W piątek akcje Dollar Tree na krótko opuściły obszar kupowania, po czym zamknięcie niewiele się zmieniło.

Akcje LNTH osiągnęły rekordowy poziom w środę, właśnie się wybijają podstawa kubka, ale zamknął prawie 14% powyżej linii 50 dni. W czwartek akcje Lanthus spadły w ciągu dnia o 7,8%, choć odrobiły stratę do 3,1%. szybkie potrząśnięcie? Może nie. Akcje LNTH spadły w piątek o 4,5%.

W czwartek akcje Agilonu wybiły się z dna na 27,12 pkt kupna. Ale akcje spadły o 8,3 procent do 25,18 w piątek.

Akcje Li Auto odbiły się od 21-dniowej passy 13 lipca i odnotowały solidne wzrosty do poniedziałku 18 lipca. Jednak akcje spadły poniżej 21-dniowej linii we wtorek, chociaż odbiły się i zamknęły powyżej tego kluczowego poziomu, spadając o 4,7%. W środę akcje LI spadły o 3,7%, do najniższego poziomu we wtorek. W czwartek Li Auto prawie odzyskało swoją 21-dniową passę, ale potem przekonująco wyprzedało się w piątek. Ostatecznie dla chińskiego producenta samochodów elektrycznych był to tydzień niedźwiedzi.

Analiza wzrostu rynku

Rajd na giełdzie zrobił ogromne postępy w ciągu ostatniego tygodnia. Główne indeksy przekroczyły swoje 50-dniowe i 10-tygodniowe średnie kroczące, które w ostatnich miesiącach były główną przeszkodą.

słabe wyniki Snapa, Verizon (VZ), Technologia Seagate (STX) A intuicyjne chirurgiczne (ISRG) dostarczył katalizatora do kąpieli w piątek.

Ale prawdopodobnie rynek miał spaść, szczególnie w przypadku Nasdaq i akcji wzrostowych. Najlepiej wycofać się, zanim zarobki całkowicie spadną.

Jeśli wszyscy idą w górę po zyski, to jest to recepta na duże wyprzedaże rzeczywistych wyników. Tym razem może to być szczególnie prawdziwe, przy niezbyt wyraźnych kierunkach przy gwałtownie pogarszającej się gospodarce.

READ  Raport wyników TSMC za drugi kwartał 2023 roku

Piątkowy spadek podkreśla, jak zwodniczy jest sezon zarobkowy, nie tylko dla firmy. Raport o zarobkach Snapa skrytykował akcje Meta i Google, a także innych firm w oparciu o reklamę internetową i szerszy rynek.

Piątkowy kryzys pokazuje również niebezpieczeństwa związane z łowieniem z dna, kupując odrapane zapasy, gdy wracają.

Rynek mógł osiągnąć dno w połowie czerwca, ale nie musi to oznaczać, że jest to szybka i łatwa droga do rekordowych szczytów i dalej. Rynek osiągnął dno na przełomie 2002 i 2008 roku, ale nie trwał przez kilka miesięcy.

Oprócz gigantów technologicznych, takich jak Apple, Microsoft, Meta, Google i Amazon, inne ważne wydarzenia obejmują ten następny tydzień ExxonMobil (XOM), szewron (CVX), kupiec (Mrk), Pfizer (PFE), Silniki ogólne (GM) A Qualcomm (QCOM).

Akcje Apple, Microsoft, Merck i XOM są składnikami Dow Jones.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Inwestorzy powinni pozostać co najwyżej skromną ekspozycją. Nie było zbyt wielu dobrych akcji do kupienia, a te mogły ulec nagłej wyprzedaży. Sezon zysków i posiedzenie Fed może wysłać rynek, różne sektory i poszczególne akcje we wszystkich kierunkach.

Więc bądź bardzo ostrożny przez kilka następnych dni. Jeśli dokonujesz nowych zakupów, szukaj okazji do wczesnych zakupów i staraj się kupować jak najbliżej tych wpisów.

Kontynuuj pracę nad swoimi listami obserwowanych. Zwyżka na rynku pokazała pewną siłę. Chcesz być gotowy do skorzystania.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Dow Giant prowadzi 5 akcji do obejrzenia w pobliżu punktów zakupu

Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?