9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Koncert AMY LEE Illness Forces EVANESCENCE w Gliwicach

EFEMERYCZNOŚĆ W związku z tym został zmuszony do odwołania dzisiejszego koncertu (poniedziałek, 5 grudnia) w Arenie Gliwice w Gliwicach. „Zderzenie światów” Europejska trasa koncertowa z w obrębie bodźca.

Dzisiaj wcześniej, EFEMERYCZNOŚĆ Piosenkarz Amy Lee Opublikował następujące oświadczenie w mediach społecznościowych: „Jesteśmy bardzo odważni, aby powiedzieć wam, że nie możemy dzisiaj dla was zagrać. Wokół naszego obozu panuje nieubłagana choroba, która pomimo wszelkich wysiłków mnie opanowała. Głos. Jako mój lekarz mówi, nie mogę tego zrobić bez uszkodzenia. , i robię co w mojej mocy, aby zakończyć tę trasę.

„Wiem, że jesteś rozczarowany, uwierz mi, my też, to jedna z tych rzeczy, na które nie mamy wpływu. Czekaliśmy na to od dawna i już szukamy sposobów, aby to naprawić. . . Do zobaczenia, za sprowadzenie nas tutaj, za słuchanie naszej muzyki, za wasze serca. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni za to, że się z nami dzielicie, wiemy co to znaczy. Obiecujemy, że wrócimy. Do tego czasu trzymajcie głowy wstań. Wstań, bądź silny i bujaj się dalej!”

w obrębie bodźca nadal będzie występował w Gliwicach i przygotuje dla fanów specjalny set.

O zwrot kosztów biletu można ubiegać się w miejscu zakupu do 10 stycznia.

The „Zderzenie światów” Trekking, pierwotnie zaplanowany na 2020 rok, a następnie przeniesiony na 2021 i marzec/kwiecień 2022, ostatecznie rozpoczął się 9 listopada w Monachium w Niemczech.

EFEMERYCZNOŚĆ I w obrębie bodźca Sprzedał miliony płyt na całym świecie i zdominował scenę muzyczną przez ponad dwie dekady. Na czele z dwoma najbardziej kultowymi głosami rocka — Zawietrzny I Sharon Ten Adel (w obrębie bodźca) – oba zespoły same występowały na arenach i festiwalach na całym świecie.

W ostatnich miesiącach, EFEMERYCZNOŚĆ Był na trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych KORNWystępował na najważniejszych festiwalach m.in Głośniej niż życie Gdzie Zawietrzny z niespodziewanym pojawieniem się gościa Firma DI zobaczyłem jego przełomowy singiel „Wskrzesz mnie” Ponownie wejdź do USA iTunes Ilustracje w nr 1. Zapowiedzieli również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych Muza Do marca 2023 r. Amy Nagranie zapierającego dech w piersiach duetu zajęło trochę czasu Everly Brothers Monitoruj z Dave’a Stewarta (rytmika)