30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Klienci Verizon Wireless zgłaszali awarie w całych Stanach Zjednoczonych

Logo Verizon

Klienci sieci Verizon w całych Stanach Zjednoczonych poinformowali, że nie mogą wykonywać ani odbierać połączeń telefonicznych w środę po południu.

Verizon

Klienci Verizon w Stanach Zjednoczonych zgłosili, że ich usługa telefonii komórkowej nie działa. Skargi zaczęły się we wtorek, a do godziny 16:50 ET w środę zgłoszono ponad 23 000 problemów Witryna Down Detector.

Chociaż wiele zgłoszeń pochodzi z Kalifornii i Zachodniego Wybrzeża, awarie zostały zgłoszone w Atlancie, stolicy, Denver, Minneapolis, Nowym Jorku i Filadelfii.

Od 15:20 czasu PT telefony uruchamiają się ponownie Wydaje się przywracać Możliwość wykonywania i odbierania połączeń.

Mapa cieplna pokazująca awarie sieci bezprzewodowej Verizon.

Mapa cieplna pokazująca awarie sieci bezprzewodowej Verizon.

DownDetector.com

na Twitterze, pojedynczy użytkownik Twierdzili, że są w stanie wysyłać wiadomości tekstowe, ale nie mogą odbierać ani wykonywać połączeń telefonicznych. Dzwoniąc, zgłosili komunikat, że numer nie działa lub jest niedostępny.

Inny klient Down Detector powiedział: „Sacramento w Kalifornii. Nie otrzymuję telefonów ani SMS-ów. Wszystkie cztery linie mojego planu nie działają”.

Subskrybenci do Sieć komórkowa w USAktóry korzysta z sieci Verizon, również zgłosił problem z awarią.

Rzecznik Verizon powiedział CNET, że firma była świadoma problemu dotyczącego połączeń głosowych dla niektórych klientów Verizon. „Nasi inżynierowie są zaangażowani i szybko pracują, aby zidentyfikować i rozwiązać problem” – powiedzieli.

READ  Dyrektor generalny Twittera, Parag Agrawal, spotyka się z gniewem pracowników z powodu krytyki Elona Muska