17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

the wonder twins kj apa isabel may dc

KJ Apa i Isabel May zagrają w The Wonder Twins dla HBO Max

Gwiazda „Riverdale” KJ Apa i „1883” Isabel May zagrają w komedii o superbohaterach DC „The Wonder Twins” dla HBO Max. Apa zagra Zana, a May zagra Jaynę.

Pisarz „Czarnego Adama” Adam Stickel został zatrudniony do napisania i wyreżyserowania projektu.

Produkują Marty Bowen i Wake Godfrey z Temple Hill. Szczegóły dotyczące projektu są poufne. Produkcja ma ruszyć latem tego roku w Atlancie.

Film „Wonder Twins” koncentruje się na duecie obcych braci – Jaynie i Zanie – którzy mogą aktywować swoje supermoce, dotykając dłoni i wypowiadając swoje motto: „Wonder Twin Power, aktywuj!” Jayna może zamienić się w każde zwierzę, a Zan może zamienić się w wodę. Duet zadebiutował w animowanym serialu telewizyjnym Hanna-Barbera z lat 70. „The New Super Friends Hour”. Potężny duet braci pojawił się także w serialu animowanym „Młodzi Tytani Go!” Flash i Smallville.

Najbardziej znany z roli Archiego Andrewsa przez ostatnie sześć sezonów w przebojowym serialu „Riverdale”, Apa ostatnio widziano w pandemicznym thrillerze Michaela Baya „Songbird” u boku Sophii Carson. Apa jest powiązana z gwiazdą w filmie Roda Lowery’ego „West Pointer” dla Lionsgate. Inne osiągnięcia Apy to „Ostatnie lato”, „Nienawiść, którą dajesz” i „Psy cel”.

May jest gwiazdą i odnoszącym sukcesy narratorem serii filmów spin-off Paramount + „Yellowstone” 1883. Wcześniej May grała Katie Cooper w serialu Netflixa „Alexa i Katie” oraz powracała jako Veronica Duncan w serialu CBS „Młody Sheldon”.

Apa jest reprezentowana przez UTA, Matta Lubera i Jackowaya Austena Tymerana. Liane Coronel May i jej adwokat, Patti Felker, kierują tym.

READ  Streszczenie „Kawaler”: koniec sezonu — Clayton wybiera [Spoiler]