9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Govinda Mera Naam Song Kyaa Baat Haii 2.0: Kiara Advani And Vicky Kaushal Do The Locomotion

Kiara Advani i Vicky Kaushal wykonują ruch

Vicky i Kiara V Aktualizacja Kyaa Baat Haii 2.0.2.(Komplement: Youtube)

Nowe Delhi:

najnowsze filmy Vicky Kaushal, Gowinda Nam MeraSprawia, że ​​ludzie omdlewają nad jej piosenkami i wygląda na to, że będzie to kontynuowane z ich nową piosenką Aktualizacja Kyaa Baat Haii 2.0.2. W utworze Vicky i Kiara Advani – ubrane w błyskotki – wykonują skomplikowane ruchy z grupą tancerzy w tle. Podczas gdy ścieżka zaczyna się, gdy Vicki jest związana żelaznymi łańcuchami, na końcu Chiara jest związana. Piosenka, którą pierwotnie skomponował B Praak, została przerobiona przez Tanishka Bagchi. Muzykę skomponował Jaani, a zaśpiewali Harrdy Sandhu i Nikhita Gandhi. Oryginalna wersja została zaśpiewana przez Hardy’ego i napisana przez Jani. Udostępniając wideo na Instagramie, Vicky Kaushal napisała: „Tak, proszę pana, gana nahi hai (To nie tylko piosenka), to kompletna sensacja i teraz wszystko jest twoje! Aktorka Sania Malhotra odpowiedziała na post dwoma emotikonami.

Obejrzyj post Vicky Kaushal tutaj:

Obejrzyj cały film tutaj:

Dzieląc się żartem w poniedziałek, Vicky Kaushal napisała: „Moja miłość do piosenek z Pendżabu stała się teraz czymś, do czego mam szansę tańczyć. #kia_path_way 2.0, piosenka jutro o 12:30. #GovindaNaamMera Streaming od 16 grudnia, tylko na @disneyplusshotstar! „

ZanimAktualizacja Kyaa Baat Haii 2.0.2i przyszło Napój Panny Z udziałem Kiary Advani i Vicky Kaushal. Udostępniając fragment piosenki w mediach społecznościowych, Vicky Kaushal napisała: „Wreszcie, jedyna piosenka, która utkwiła mi w głowie w pętli, odkąd ją nakręciliśmy. To jest to”. spać Max – #BanaSharabi jest już dostępny. #GovindaNaamMera Streaming od 16 grudnia, tylko na DisneyPlus Hotstar”. Napój Panny Został skomponowany i napisany przez Tanishka Bagchi, a zaśpiewany przez Gobina Nautyala.

Promując film, Vicky Kaushal tańczyła Napój Panny Z aktorką i piosenkarką Shahnaz Gill. Udostępniając wideo, Shahnaz powiedział: „Ta piosenka jest piękna… Musiałem do niej tańczyć”.

Pierwszą piosenką wydaną z filmu byłaBigley– Typowy taniec Bollywood w choreografii Ganesha Acharyi. Bigley Został skomponowany przez duet Sachin Jigar, napisany przez Vayu i zaśpiewany przez Mika Singha, Neha Kakkar i Sachin Jigar. Dodatkowa notatka brzmiała: „Czas cieszyć się najgorętszą melodią sezonu! #Bijli Song już dostępna”.

Vicky Kaushal Gowinda Nam Mera Premiera 16 grudnia na Disney + Hotstar. W rolach Bhumi Pednekar obok Vicky i Kiara.

Polecane wideo dnia

Jhanvi i Khushi Kapoor wyszli z przyjęcia Manisha Malhotry w ten sposób

READ  Corey Gamble zostaje głównym świadkiem w procesie Kardashian-Jenner