8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kampania na Kickstarterze uruchomiona w grze symulacyjnej życia w otwartym świecie The Witch of Fern Island

Kampania na Kickstarterze uruchomiona w grze symulacyjnej życia w otwartym świecie The Witch of Fern Island

polski deweloper Ciesz się studiem zwolniony z pracy Kampania na Kickstarterze dla otwarty świat życie gra symulacyjna Czarownica z Paprociowej Wyspy. Zabiega o dofinansowanie w wysokości 15 000 euro.

Czarownica z Paprociowej Wyspy Planowane jest wydanie wczesnego dostępu komputer Przez parowy w pierwszym kwartale 2023 roku, a następnie pełna wersja na konsole i komputery PC w pierwszym kwartale 2024 roku.

Chcemy, żeby ludzie się bawili Czarownica z Paprociowej Wyspy Aby cieszyć się postępem generowanym przez powolną i satysfakcjonującą rozgrywkę” – powiedział w komunikacie prasowym dyrektor studia Enjoy, Patryk Pietraszkiewicz – „Naszą grę można by zakwalifikować jako „grę relaksującą”, ale chcieliśmy, aby stała się czymś więcej. Magiczny świat Fern Island jest widoczny zarówno w rozgrywce, jak i na poziomach fabularnych. Pozwala nam przedstawiać historie ludzi z głębiej osobistej perspektywy”.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Enjoy Studio:

Na około

Czarownica z Paprociowej Wyspy Jest to nowa gra polskiego dewelopera Enjoy Studio. Gracze wcielą się w młodą dziewczynę o imieniu Abrill, która chce zostać certyfikowaną czarownicą. Akcja gry toczy się na ceramicznej Wyspie Paproci – alternatywnym świecie, w którym wpływ mają trzy różne kultury, zamieszkałe i owiane magiczną aurą z fantastycznymi zwierzętami i roślinami. Zadaniem gracza jest zaliczenie szkolenia akademickiego w celu zdania egzaminu na czarownice. April zamieszka na wyspie, służąc pomocą i wsparciem lokalnej społeczności. Od gracza zależy los tej krainy i jej mieszkańców. Gracze będą mogli swobodnie odkrywać rozległy otwarty świat pieszo, na koniu lub na miotle!

Czarownica z Paprociowej Wyspy Podkreśla znaczenie kultury w życiu człowieka. Poznanie mieszkańców i ich problemów z perspektywy Abrill pozwoli Ci zastanowić się nad poszukiwaniem szczęścia i celu w życiu. Osobiste historie bohaterów uczą, że proste gesty życzliwości mogą zmienić życie i ożywić podzieloną społeczność. Wszystko jednak zależy od ścieżki, którą gracz będzie podążał, ponieważ zachowanie Abrill będzie oceniane w ramach treningu.

Czarownica z Paprociowej Wyspy Łączy elementy rozgrywki z wielu kategorii: sandbox, otwarty świat z elementami RPG, przygodowymi i eksploracyjnymi. Gra jest nieskończona, systemy dobowe i kalendarzowe pozwalają graczom poczuć upływ czasu – dostrzec zmiany w społeczeństwie, pory roku oraz uczestniczyć w wielu świętach i festiwalach. Na Fern Island zawsze będą ciekawe zajęcia! Wędkarstwo, fotografia, archeologia, łapanie owadów, badanie lokalnej flory i fauny lub udział w festiwalach i grach! Wszystko to i wiele więcej pozwoli Ci przeżyć wciągającą przygodę jako prawdziwa czarownica!

Przewodniki po funkcjach

  • magia – Rozwój postaci obejmuje naukę nowych zaklęć i rytuałów oraz odkrywanie magicznej wiedzy. Centrum operacyjne gracza to Birch Grove. Dajemy graczowi budynek, który można dostosować i umeblować zgodnie z jego osobistymi preferencjami. Tutaj gracz może tworzyć nowe magiczne mikstury, przechowywać zdobyte przedmioty, odpoczywać, sprzedawać wygenerowane przedmioty wyspiarzom i wiele więcej! Równie ważnym miejscem jest farma, na której gracz może uprawiać rośliny, warzywa i zioła, próbując jednocześnie ich magicznych odmian. Gracz musi również opiekować się uroczymi zwierzętami, które można hodować na farmie.
  • badanie Fern Island to kolorowy, żywy i różnorodny świat, który skrywa wiele tajemnic. W miarę postępów w grze gracze będą odblokowywać nowe przejścia, które pozwolą im dotrzeć do niezbadanych miejsc. Odkrywając poszczególne części wyspy, gracze mogą znaleźć nowe elementy i postacie, z którymi mogą wejść w interakcję. Poszerzy to wachlarz dostępnych dla gracza opcji i zapewni dostęp do informacji umożliwiających rozwiązywanie starożytnych zagadek. Warto zwrócić uwagę na lustrzane odbicie świata – „Astra”, do którego gracze będą mogli uzyskać dostęp przez ukryte portale na wyspie. To alternatywny świat, do którego mogą wejść tylko postacie z magicznymi zdolnościami – jak Abrill.
  • miasto – Na wyspie znajduje się miasto, w którym gracze znajdą mieszkańców, którzy przeżyją swoje życie. Mają różne marzenia, problemy i cechy osobowości – każdy z nich jest inny i niepowtarzalny. W ciągu dnia pracują lub spędzają wolny czas po swojemu, śpią w nocy i podczas wakacji – bawią się na wspólnie organizowanych imprezach. Łączy ich wspólna więź, a ich relacje nie zawsze są serdeczne. Mieszkańcy mają różne problemy, które gracz może pomóc rozwiązać i tym samym wpłynąć na ich los. Miasteczko to miejsce, w którym gracze mogą znaleźć sklepy, restauracje, bary i miejsca lokalnej kultury.

Obejrzyj oficjalny zwiastun poniżej. Pokaż pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

READ  Prezenty Google Pixel 7 w przedsprzedaży mogą obejmować Pixel Watch i Pixel Buds Pro

Oficjalne ogłoszenie