19 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

James May zepsuł się podczas kręcenia w Polsce

Teraz wiesz, Trio Grand Tour kręci obecnie w Polsce W nadchodzącym odcinku pokazu samochodów wideo Amazon Prime. Wylądowali w Gdańsku na początku tego tygodnia, po czym zgadywaliśmy, że śledzili historię II wojny światowej, gdy podróżowali na zachód przez kraj.

Gdańsk widział ich, jak udali się na miejsce pierwszych strzelanin w Chevrolecie SSR, Chevrolecie SSR, Crossley Convertible i Mitsuoka Lee-Seid. Na zachód pojechali do Gilona Cora w prowincji Lலpez, gdzie chyba pili dużo wina ze swoich słynnych winnic, a potem w końcu dotarli do Poznania, gdzie jeździli na otwartych kołach na torze.

Tutaj, Richard Hammond zderzył się z barierąA kiedy był nietknięty, jego samochód był bardzo stary.

Teraz wygląda na to, że nieszczęście Richarda trafiło na Jamesa Maca. Stock Luft 3, polski jeniec wojenny.

Wydane przez patryg1Na koncie fana na Instagramie producent wykonawczy Andy Wilman ma zdjęcie, na którym May wpycha Crosleya do przyczepy z pomocą ekipy.

„Wow! Cóż, teraz Clarksons powrócił ”- powiedział jeden z komentatorów (sic!).

Ich podróż trwa do dziś, więc bądź na bieżąco z naszymi serwisami społecznościowymi: Światło internetowe, Facebook, ŚwiergotI Instagram.

READ  Podatnicy płacą 1 000 000 funtów za zwrot śmieci wyrzuconych nielegalnie w Polsce | Wielka Brytania | Aktualności