18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jalen Bronson, Maxi Clipper pomóż Dallas Mavericks zmierzyć się z Utah Jazz z Luką Doncic Exit

Jalen Bronson, Maxi Clipper pomóż Dallas Mavericks zmierzyć się z Utah Jazz z Luką Doncic Exit

DALLAS – Formuła, którą Dallas Mavericks zastosowali, aby osiągnąć wieczorne zwycięstwo 110-104 w drugim meczu w poniedziałek, wydawała się boleśnie znajoma dla Utah Jazz.

Bez rannej gwiazdy Luka DoncicMavs otworzyli boisko, grając pięciopunktowy atak, stale wykorzystując słabą obronę obwodową Jazz, aby stworzyć mnóstwo otwartych 3-punktowych stylizacji. Był to scenariusz bardzo podobny do tego, którego używali w zeszłym roku Los Angeles Clippers, aby po czterech wygranych z rzędu wygrywać po przegranej. Kohi Leonard do zgranego ACL, eliminując Jazz w drugiej rundzie.

„Dobrą rzeczą jest to, że to gra 2”, Jazz Center Rudy Gobert Powiedziała. „To nie jest 6 gra, w której seria jest dostępna online. Mamy dużo czasu na obejrzenie filmu i adaptacji, każdy z nas indywidualnie i zbiorowo, aby zobaczyć, co możemy zrobić lepiej i od tego zacząć”.

Jednym z głównych problemów, które jazz musi rozwiązać, jest to, czy ktokolwiek z listy jest w stanie wyprzedzić Mavs. Galen Bronson. Miał noc kariery z 41 punktami i pięcioma asystami, stając się pierwszym graczem w historii franczyzy, który zdobył tyle punktów, nie robiąc zakrętu w play-off.

Ciągła penetracja dryblingu Bronsona i bramkarza Spencer Dinwiddy Odegrał główną rolę w tym, jak Mavs pobił rekord franczyzy po sezonie, wykonując 22 3 w 47 próbach. Raz za razem Joubert musiał zanurzać się w farbie, aby chronić felgę, co skutkowało podaniem z wykopu, które otwierało się na szerokość 3s. Największym beneficjentem był ośrodek rezerwowy Mavs. maxi maszynka do strzyżeniaktóry zdobył 25 punktów w strzelaniu 8 na 11 z trzema punktami.

Według badań ESPN Stats & Information, 17 Mavów tworzących trójki nie było kwestionowanych, więcej niż jakakolwiek drużyna w ciągu ostatnich 10 sezonów. Obejmowało to siedem z ośmiu duetów Klebera, występ potencjalnie sekwencyjnego wariantu strzelca, który był w długiej przerwie.

READ  49ersi są chętni do słuchania targów Deebo Samuela, ale z pewnością będzie to wymagało dużo

„Za każdym razem, gdy uderzam piłkę, uderzam piłkę” – powiedział Kleber. „Przeanalizowaliśmy, jak grają w obronie i skąd pochodzą spojrzenia. Musisz być gotowy do strzału i pozwolić mu latać”.

Clipper strzelił zaledwie 18,8% z 3-punktowego zakresu od przełamania All-Star do końca sezonu zasadniczego, a bolesność kostki powstrzymywała go przez większość tego czasu, ponieważ nie mógł odzyskać sił w ostatnich czterech meczach. Zajęło mu prawie 3 sekundy, aby wygrać w poniedziałek, podobnie jak przez cały marzec, kiedy był 9 z 51 z długich dystansów.

– Bardzo ufają mu koledzy z drużyny – powiedział trener Maffs, Jason Kidd. „Musi do nich strzelać, bo potrafi strzelać, a dziś je stworzył. Będziemy go potrzebować. Niezależnie od tego, czy strzela, czy chybi, po prostu tworzy przestrzeń”.

Prezentacje Bronsona i Clippera przywołały wspomnienia chaosu wywołanego przez Clippers, Reggie Jackson I Terrence Maneliminując jazz.

Jackson był głównym bramkarzem, który stanął na wysokości zadania, kiedy został zepchnięty do bardziej podstawowej ofensywnej roli z powodu kontuzji gwiazdy, zdobywając 27 punktów na koniec serii. Mann był nieoczekiwanym strzelcem za 3 punkty, zdobywając 7 na 10 z zakresu za 3 punkty w swojej karierze z najlepszym wynikiem 39 punktów.

gwiazda jazzu Donovana Mitchella Uznał podobieństwa, zauważając, że największym problemem Jazz jest obrona wokół piłki. Ale Mitchell zauważa jedną zasadniczą różnicę w stosunku do tej serii. Jazz jest w dobrym zdrowiu, inaczej niż wtedy, gdy skręcił kostkę i był rozgrywającym. Mike Conley Przegapiłem koniec serii z powodu napiętego ścięgna podkolanowego.

„Nie patrzę na to w ten sposób: „Człowieku, znowu zaczynamy, tak samo jak w zeszłym roku” – powiedział Mitchell, który prowadził Jazz z 34 punktami w uderzeniu 13 z 30. Robimy to, co robimy. mają zrobić. Trzeba przyznać, że zasługuje na uznanie — Galen miał świetną grę, Clipper miał świetną grę. Zawodnikowi pilnującemu piłki możemy ułatwić zmianę poprzez zmianę.

READ  Phyllis podpisze kontrakt z Nick Castellanos

„Nie sądzę, żeby ktokolwiek z nas spojrzał na to tak:„ Ach, jakby to był cały ostatni rok od nowa ”, ponieważ jesteśmy zdrowi. Możemy to zrobić”.

Mavowie, którzy czuli, że dzień zdjęciowy kosztował ich zwycięstwo w pierwszej grze, są pewni, że mogą rywalizować w serii z Doncikiem lub bez niego.

Źródła powiedziały ESPN, że jest nadzieja, że ​​Doncic zagra w pewnym momencie serii, ale byłoby zbyt wcześnie, aby przewidzieć, kiedy będzie gotowy do powrotu z nadwyrężonej lewej łydki, której doznał podczas finału sezonu zasadniczego 10 kwietnia . Kidd powiedział w poniedziałek rano, że Doncic „zdecydowanie zmierza we właściwym kierunku”, a dwukrotny wybór pierwszego zespołu All-NBA przeszedł przed meczem długie ćwiczenia strzeleckie, nie wywierając zbyt dużego nacisku na łydkę poprzez pchanie tej nogi.

„Wiem, że umiera, aby szybko się tam dostać, ale musi się nie spieszyć” – powiedział Bronson. „Wiem, że robi wszystko, co w jego mocy, aby nie zawieść swojej drużyny, ale musi podjąć decyzję, która jest dla niego najlepsza. Niekoniecznie wie, gdzie jest. [in the recovery process], ale po prostu wiem, że jest konkurentem i chce tam być. Staramy się go dla niego zachować”.