18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak dołączyć do programu beta Samsung One UI 5.0, aby przetestować Androida 13?

Jak dołączyć do programu beta Samsung One UI 5.0, aby przetestować Androida 13?

Długo czekałem Jeden interfejs użytkownika 5.0 beta, ale to się w końcu kończy. Samsung uruchomił dziś w Niemczech program One UI 5.0 beta. Pierwsza kompilacja już Wprowadzony w Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra.

W ciągu najbliższych kilku dni zobaczymy, że wersja beta zostanie rozszerzona na więcej rynków. Samsung wyda również oprogramowanie w wersji beta dla większej liczby urządzeń. Możesz oczekiwać, że najnowsze flagowce będą kwalifikować się do wersji próbnej, która w końcu pozwoli ci ją zdobyć Androida 13 wirować. Jeśli chcesz spróbować, oto, co musisz zrobić, aby dołączyć do programu beta Samsung One UI 5.0.

Zarejestruj się w wersji beta One UI 5.0 w aplikacji Samsung Members

Tylko odblokowane urządzenia kwalifikują się do wersji próbnej oprogramowania. Upewnij się więc, że odblokujesz Galaxy S22 lub inne urządzenie spełniające wymagania wersji beta. Niektóre warianty zablokowane przez amerykańskich operatorów mogą się kwalifikować, a te informacje znajdziesz w aplikacji Samsung Members.

Proces dołączania do programu beta Samsung One UI 5.0 jest dość prosty. Musisz tylko uruchomić Aplikacja Samsung Members. Gdy beta zostanie opublikowana w Twojej okolicy, u góry znajdziesz baner. Pojawią się komunikaty, że rejestracje do wersji beta One UI 5.0 są już otwarte. Możesz również sprawdzić sekcję powiadomień aplikacji, jeśli logo nie jest widoczne na ekranie głównym.

Uderz w znak, a następnie w przycisk nagrywania i to wszystko. Hej ty! Teraz wystarczy ręcznie pobrać pierwszą wersję próbną. Aby to zrobić, przejdź do aplikacji Ustawienia i przejdź do aktualizacja systemui wybierz Ściągnij i zainstaluj.

Oprogramowanie układowe w wersji beta powinno być dostępne do pobrania w ciągu kilku minut od rejestracji w programie. Po zakończeniu pobierania i instalacji urządzenie uruchomi się ponownie i będzie można przetestować system Android 13 i One UI 5.0.

READ  Telefon Samsung Galaxy A33 wyciekł całkowicie przed premierą „Awesome”

Zarejestruj się w programie jak najszybciej po opublikowaniu wersji beta w Twoim regionie. W przeszłości zdarzały się przypadki, w których miejsca były wypełniane. Pamiętaj również, że zawsze dobrze jest wykonać kopię zapasową telefonu przed zainstalowaniem oprogramowania układowego w wersji beta. Dzięki temu Twoje dane pozostaną bezpieczne, nawet jeśli coś pójdzie nie tak w wersji próbnej.

Jeśli zdecydujesz się wrócić do Android 12Zostaniesz poproszony o wykonanie pełnego resetu urządzenia. Ta kopia zapasowa przyda się w tym przypadku, umożliwiając wznowienie pracy w zwykły sposób nawet po zmianie wersji Androida 13.

jakieś pytania? Zostaw to w komentarzach, a chętnie Ci pomożemy.