3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jacques del Rio, koordynator przywódców, opisuje bunt z 6 stycznia jako „kurz”

Jacques del Rio, koordynator przywódców, opisuje bunt z 6 stycznia jako „kurz”

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Podczas spotkania po szkoleniu z dziennikarzami, koordynator Waszyngtonu przywódców obrony Jack Del Rio zbagatelizował szturm na Kapitol z 6 stycznia, nazywając to „flashem” w porównaniu z protestami przeciwko sprawiedliwości rasowej, które nastąpiły po śmierci George’a Floyda w 2020 roku.

Widzę zdjęcia w TV [of the Floyd protests] Niszczenie środków do życia ludzi. Biznes się pali. Żaden problem — powiedział — a potem w Kapitolu mamy kurz, nic się nie spaliło i zrobimy z tego wielką aferę. Myślę, że to trochę jak dwa kryteria i jeśli zastosujemy to samo kryterium i będziemy mieć dla siebie sens, porozmawiajmy o tym. To wszystko, co było [on Twitter]. Porozmawiajmy. Jesteśmy Amerykanami.”

59-letni Del Rio był szczery na Twitterze w każdym z trzech sezonów, w których trenował liderów, często odnosząc się do konserwatywnych kwestii politycznych.

Ostatni pojawił się w poniedziałek wieczorem w odpowiedzi na artykuł Brookings Institution on Research na temat komisji House badającej atak z 6 stycznia. książki del Rio„Chciałbym zrozumieć »pełną historię«, dlaczego lato zamieszek, grabieży, podpaleń i niszczenia mienia osobistego nigdy nie jest omawiane, ale to ??? #zdrowy rozsądek”.

Jego komentarze rozzłościły niektórych fanów i komentatorów, z byłym obrońcą DeAngelo Hall Tweetuj emoji klauna W trenerze weteranów, trener liderów Brian Mitchell zadzwonił do Rona Rivery, aby poradzić sobie z sytuacją.

„Jak [you] Spodziewasz się, że ktoś w tej drużynie będzie uczciwy, gdy masz takiego faceta na stanowisku koordynatora obrony? ” Mitchell powiedział w swoim programie radiowym 106,7 The Fan Środa.

Del Rio powiedział, że nie obawia się, że jego gracze mogą krytykować jego komentarze.

„Wszystko, co powiem lub napiszę, będzie mi wygodnie mówić lub pisać przed wszystkimi, z którymi pracuję, zawodnikami i trenerami” – powiedział dziennikarzom Del Rio w środę. „Wyrażam się jako Amerykanin. Mamy tę zdolność. Kocham ten kraj, wierzę w to, w co wierzę i powiedziałem to, co chcę powiedzieć. ”.

READ  Astros przejmuje Mauricio Duponta - plotki o handlu MLB

Po ćwiczeniu Rivera odmówił dyskusji na temat tweetów del Rio i tego, czy omawiał je ze swoim koordynatorem defensywy. Rivera powiedział, że „niekoniecznie” obawia się, że komentarze Del Rio wpłyną na szatnię, która jest w większości czarna i ma wielu graczy, którzy poparli protesty Floyda słowami i postami w mediach społecznościowych dwa lata temu. Jeśli stanie się to problemem, powiedział Rivera, poradzi sobie z tym.

„Jak sobie z tym poradzić, nie podzielę się z wami, bo to będzie sprawa prywatna” – dodał.

Niektórzy z bardziej zdecydowanych liderów obrony, w tym defensywny Jonathan Allen i defensywny koniec Chase Young, nie byli dostępni do komentowania w środę. Cornerback Kendall Fuller powiedział, że nie widział tweeta Del Rio, a po jego przeczytaniu powiedział, że nie zareagował. Powiedział, że jeśli zmieni zdanie, omówi to ze swoim koordynatorem.

Fuller został zapytany, czy zespół prowadzi dyskusje na temat wyścigu od pokazów w lecie 2020 roku.

„To zdecydowanie coś, co mężczyźni wciąż mają” – powiedział. „Może nie jest tak obszerny, jak wtedy, gdy to wszystko się wydarzyło. Ale to coś, co nadal widzisz, rozmowy, które nadal prowadzisz. Tak jak wszystko w szatni. Uwielbiam szatnie NFL, ponieważ każdy jest wygodny”. znamy się nawzajem; wszyscy czujemy się ze sobą dobrze. Wszyscy są otwarci na słuchanie i słuchanie wszystkich. Każdy po prostu odkłada na bok swoje opinie i dumę i po prostu słucha ich opinii. Myślę, że tak właśnie się rozwijamy”.