30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Informacje prasowe

Informacje prasowe

– Opracuj niestandardowe wysyłki i opakowania, aby skrócić czas dostawy i sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu w lotnictwie

RZESZÓW, Polska, 31 maja 2023 r – Nowy Boeing [NYSE: BA] W Panattoni Park Rzeszów Airport III działa już punkt usług dostawczych. Obiekt podwaja powierzchnię magazynową części do samolotów w porównaniu z poprzednią lokalizacją i rozszerza obecność Boeinga w Dolinie Lotniczej w Polsce, unikalnym centrum przemysłowym.

Nowa platforma umożliwia partnerom Boeinga zaawansowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb procesy wysyłki i pakowania, skracając czas dostaw dla klientów komercyjnych i wojskowych, w tym linii lotniczych, producentów oryginalnego wyposażenia oraz operacji konserwacji, napraw i wymiany.

„Naszym celem jest rozwój naszej działalności w tętniącym życiem regionie Podkarpacia iw Europie, tworzenie nowych miejsc pracy i możliwości dla partnerstw przemysłowych” — powiedział dr Michael Heidinger, prezes Boeing Germany, Benelux, Central & Eastern Europe.

Boeing Distribution Services działa w Polsce od 2005 roku i obsługuje ponad 200 klientów z sektora wojskowego i cywilnego lotnictwa kosmicznego. Siedziba główna w Rzeszowie jest drugim co do wielkości centrum dystrybucyjnym Boeinga w Europie, po zakładzie chemicznym i materiałów specjalnych w Henstadt-Ulsburg w Niemczech.

W październiku 2022 roku Boeing otworzył najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne w Henstedt-Ulsburg w Niemczech, które jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów Boeinga. Obiekt ten wraz z nową bazą w Polsce pomoże firmie sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na części i profesjonalne usługi lotnicze w całej Europie.

„Koncentrujemy się na dalszym rozwijaniu naszych możliwości w zakresie usług dystrybucyjnych, wykorzystując naszą globalną sieć, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi, których potrzebują, kiedy i gdzie ich potrzebują” — powiedział William Ampofo, wiceprezes Boeing Global Services Parts and Distribution Usługi i łańcuch dostaw. To jeszcze bardziej wzmacnia nasze możliwości”.

Zróżnicowana i wszechstronna oferta części i usług dostawczych firmy Boeing obejmuje ponad 15 milionów części, usług i rozwiązań inżynieryjnych, niezależnych od platformy, które zmniejszają koszty, ryzyko i złożoność dla klientów produkcyjnych i posprzedażowych na całym świecie. Boeing kontynuuje dywersyfikację swojej oferty, w tym inwestuje i rozwija regionalne centra dystrybucji w celu poprawy obsługi klienta.

READ  Biden nie zszedł ze schodów przylatując do Polski

Boeing, wiodąca na świecie firma lotnicza, działa w Polsce od ponad 30 lat. Pracownicy zakładów Boeinga w Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie wspierają naszą misję rozwoju, produkcji i serwisowania komercyjnych samolotów, produktów obronnych i systemów lotniczych dla klientów na całym świecie. Jesteśmy kluczowym graczem w polskim przemyśle i mamy silne relacje z lokalnymi interesariuszami, liniami lotniczymi i dostawcami, a także polskim rządem i społeczeństwem. Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią innowacyjnej firmy, w której Twoje pomysły będą napędzać rozwój technologii kształtujących przyszłość lotnictwa. Boeing.com/PolandJobs.

###

kontakt
Wojciecha Makowskiego
Boeing Polska
+48 532 804 747
[email protected]

Relacje z mediami Boeinga
[email protected]