8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Imponujący monitor do gier 1440p NZXT spada o prawie 120 GBP w sprzedaży w Czarny piątek

Imponujący monitor do gier 1440p NZXT spada o prawie 120 GBP w sprzedaży w Czarny piątek

te lata Czarny Piątek Sezon jest przesiąknięty Wczesne oferty na monitory do gierI jest jeden, który chcę podkreślić, zanim zostanie sprzedany – co może być nieuchronne, jeśli jego śledzenie zapasów jest dokładne. To NZXT Canvas 27Q, który niedawno nazwałem Najlepszy monitor do gier 1440p Możesz kupić. I to było, zanim poczułeś moc 30% oszczędności w Czarny piątek, z obniżką o 116 GBP od sugerowanej ceny detalicznej.

Ta 30% zniżka w rzeczywistości dotyczy całej gamy monitorów NZXT, w tym większego zakrzywionego monitora Canvas 32Q oraz uchwytów do jednego i dwóch monitorów. Mogę mówić tylko za Canvas 27Q, ale jest to zaskakujący kontrast w stosunku do firmy, która nigdy wcześniej nie produkowała monitorów do gier.

Umowa w Wielkiej Brytanii:

Panel IPS 1440p 165 Hz jest płynnie gładki, z dobrym pokryciem kolorów, jasnością i kontrastem. Standardowy stojak, który otrzymujesz w ramach tej umowy, jest nadal wysoce regulowany, a pod względem projektowym wszystko wydaje się czyste i dojrzałe. Być może brak monitorów do gier.

Jedyną złą wiadomością jest to, że Canvas 27Q jest już wyprzedany w USA, gdzie również otrzymał 30% zniżki w Czarny piątek. Według brytyjskiej strony internetowej NZXT, pozostało tam tylko pięć jednostek, więc rozważ zmianę, jeśli ten ekran przyciągnie twoją uwagę. Zdecydowanie zostałem złapany.

Śledzimy wszystkie pliki Najlepsze oferty wczesnych gier na PC w Czarny piątek Zbliżamy się do wielkiego dnia 25 listopada. Udaj się do głównego centrum funkcji premium na wszystkich typach komputerów lub przejrzyj bardziej dedykowane przewodniki, takie jak Najlepsze oferty dysków SSD na początek Czarnego piątku, Najlepsze oferty na klawiaturę do gier w Czarny piąteki więcej.

READ  Mówi się, że hakerzy usuwają główny tryb online Killer Instinct