18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Idź obejrzyj naszą recenzję GoPro Bones

Idź obejrzyj naszą recenzję GoPro Bones

Bez baterii, bez ekranu, bez GPS, bez wentylatora, bez metalowej obudowy? W nowej kamerze GoPro Hero10 Black Bones wiele brakuje. Ale z drugiej strony zwykłe GoPro nie nadaje się do akrobacji w dronie FPV. Więc kiedy GoPro wysłało nam jednostkę testową dla Nowy, pozbawiony izolacji Hero10 Black jest przeznaczony dla pilotów dronówZrekrutowaliśmy pilota drona FPV Reza Korniwan Dowiedz się, czy to zależało od tabaki – a jego umiejętności latania można zobaczyć na pełnym ekranie w powyższej recenzji wideo.

Kurniawan to entuzjasta dronów, który początkowo zainspirował Bonesa. Zdjął obudowę Hero10 GoPros, aby zmniejszyć swoją wagę ze 154g aż do około 33g. Popyt na tzw. „nagie GoPro” był na tyle duży, że stał się usługą, którą oferował swoim klientom, a nowy Bones to 54-gramowa wersja, którą GoPro sprzedaje sama.

Wewnętrzne części tego aparatu są takie same, jak te, które można znaleźć w Hero10 Black. Ma ten sam procesor GP2, wbudowaną stabilizację HyperSmooth 4.0, a czujnik obrazu jest w stanie rejestrować zdjęcia 5.3K do 60 fps i 4K do 120 fps.

Aparat Bones o wartości 499 USD (399 USD z subskrypcją) to pierwsza „pochodna” kamera GoPro, którą firma ogłosiła podczas Zarobki ostatnia rozmowaFirma mówi nam, że w przyszłości zobaczymy więcej niszowych kamer skierowanych do niszowych odbiorców GoPro. Ale na razie Kurniawan i reszta społeczności mogą złożyć swój sprzęt spawalniczy. Czy mogą?

idź oglądać recenzja Od kości, aby się dowiedzieć.

READ  AMD Ryzen 7 5800X3D przełamuje barierę 5 GHz, podkręcony do 5,15 GHz na płycie głównej MSI MEG X570 GODLIKE