18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bob Odenkirk as Saul Goodman - Better Call Saul _ Season 6, Episode 11 - Photo Credit: Greg Lewis/AMC/Sony Pictures Television

HBO Max usuwa programy: „Winyl”, „Kemping”, „Pani Fletcher”, „Bieganie”

Biblioteka HBO w HBO Max kurczy się: wiele poprzednich seriali kablowych, w tym wyprodukowany przez Martina Scorsese dramat rock 'n’ rollowy płyta winylowa A komedia Jennifer Garner kempingzostał usunięty z usługi przesyłania strumieniowego.

wraz z płyta winylowa A kempingHBO Max nie prowadzi już serialu Katherine Hahn Pani FletcherThriller komediowy Merritt Weaver i Domhnall Gleeson Istnienie Rodzinny dramat Tima Robbinsa i Holly Hunter tu i teraz. oprócz, W domu z Amy Sedaris, który trwał przez trzy sezony na innych Warner Bros. Z usługi przesyłania strumieniowego zniknął również Discovery outlet truTV. (Orzeł Zauważyłem, że programy znikają po raz pierwszy.)

HBO Max nie miał oficjalnego komentarza na temat usunięcia, ale źródło powiedziało TVLine, że tytuły biblioteczne pojawiają się i znikają przez cały czas na wszystkich platformach. (Powyższy program HBO jest nadal dostępny na żądanie dla abonentów telewizji kablowej.) Kanał pomocy Twittera odpowiada na skargi użytkowników przez mówić: „Gdy pracujemy nad połączeniem HBO Max i Discovery+, wprowadzamy pewne zmiany w naszych usługach. Część tego procesu obejmuje usuwanie określonych treści”.

Wiadomość pojawia się, gdy krążą plotki o potencjalnej partii usług przesyłania strumieniowego HBO Max i Discovery + po pierwszym raporcie o zarobkach nowo połączonej firmy macierzystej Warner Bros. Odkrycie. Wcześniej w tym tygodniu film DC Comics Dziewczyna nietoperz byłem Anulowane przez HBO Max, podczas filmowania i postprodukcji. także streamer Usunął kilka filmów, które zadebiutowały w HBO MaxWłącznie z czarowniceA Super inteligencja A strzały księżyca.

READ  Marni Schulenberg, aktorka „As the World Turns” i „One Life to Live”, umiera w wieku 37 lat