1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

HBO Max oferuje do 42% rabatów dla nowych i istniejących abonentów - termin

HBO Max oferuje do 42% rabatów dla nowych i istniejących abonentów – termin

Na tle pełnych wydarzeń firm Odkryj Warner Bros. Ograniczając wydatki i starając się przekonać Wall Street do swojej strategii, firma oferuje limitowane rabaty na pływ Usługi HBO maks. Zarówno dla nowych, jak i obecnych subskrybentów.

Każdy, kto zarejestruje się na plan całoroczny do 30 października, zapłaci 104,99 USD za poziom bez reklam i 69,99 USD za poziom z reklamami, co stanowi 30% oszczędności w porównaniu z obecnymi stawkami 149,99 USD i 99,99 USD. W porównaniu z cenami miesięcznymi, które zawsze są powyżej rocznej stawki, oszczędności sięgają 42%. Umowa obowiązuje tylko przez pierwszy rok i należy ją zamówić za pośrednictwem strony internetowej HBO Max lub partnerów dystrybucyjnych Roku, Google Play, Apple i Amazon.

Spadek cen zbiega się z wprowadzeniem na rynek długo oczekiwanego produktu Gra o tron Seria spinoff Smoczy Domktóry ukazał się w tym tygodniu.

Jeszcze przed zamknięciem fuzji w kwietniu ubiegłego roku, kierownictwo WBD poinformowało, że planują połączyć HBO Max z Discovery+ w jeden program do przyszłego roku. Rozumie się również, że firma rozważa rebranding i rebranding dwuletniego HBO Maxa.

Ponieważ ma na celu przyciągnięcie większej liczby subskrybentów, HBO Max deponuje również około trzydziestu tytułów, w tym Harry Potter Filmy i około 20 oryginałów.

HBO Max został niedawno uruchomiony co tydzień przez Nielsen. malowałem z przyjacielezawsze popularna seria zyskująca, a także Film Bob Burgers. W przeciwieństwie do 2021 roku, kiedy HBO Max miał premierę wszystkich 17 wersji filmów Warner Bros. w dniu otwarcia kin, firma zastosowała bardziej tradycyjną strategię filmową dla systemu Windows. tytuły takie jak Ordynans Do nadawania przeszła dopiero po około sześciu tygodniach w kinach. Elvisktóry zarobił ponad 142 miliony dolarów w kraju od czasu premiery 24 czerwca, już minął ten harmonogram, a firma jeszcze nie potwierdziła swojego losu w transmisji na HBO Max.

READ  Kim Kardashian odpowiada na pozew o znak towarowy SKKN