8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

HARVESTELLA

HARVESTELLA Quietus Dungeon Szczegóły, funkcja Lunamancer, połączenia do gotowania i lalki Conellu

wydawca Kwadratowy Enix i deweloper przewód elektryczny przewodzący prąd Wydali nowe informacje i zrzuty ekranu na całe życie symulacja RPG akcji HarvestilaPrzedstawiamy Quietus Dungeon, kolorpraca przełożonego, gotowanie Dostawa i Lalki Conellu.

Poznaj szczegóły poniżej.

■ Przygoda: Quietus Dungeon

Loch, do którego możesz wejść tylko podczas Quietus, który odwiedzasz wraz ze zmianą pór roku. Do lochu wchodzi się od środka przez dość dziwną studnię… Pokonaj przerażających wrogów, którzy czekają na Ciebie na każdym piętrze i wciśnij się głębiej w głębiny lochu.

Wejdź do głębokiego lochu ze studni w określonym miejscu…

Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila

■ Przygoda: Praca

Zadania mają unikalną broń i wykorzystują specjalne umiejętności. Rekrutując postać z konkretną pracą, bohater, którym steruje gracz, również będzie mógł korzystać z tej samej pracy.

Lunamancer

Job wyróżnia się potężnymi magicznymi atakami i osłabia wrogów. Może przeprowadzać ataki wykorzystujące ogromną masę planety.

Harvestila
Harvestila

■ życie codzienne: gotowanie z dostawą

Mieszkańcy różnych miast, które odwiedzasz podczas pobytu spisek Możesz zostać poproszony o ugotowanie konkretnego dania. Przygotowując żądane danie, możesz zdobyć szereg nagród, w tym pieniądze i nowe przepisy.

Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila

■ Zbierz Conellu .lalki

W pewnym mieście spokojnie znajduje się ziemianka. Mówi się, że właściciel tego legowiska, Chief Conellu, wymieni wszystkie lalki Conellu, które znajdziesz i dostarczy je na fajne rzeczy.

Harvestila
Harvestila
Harvestila
Harvestila

Lalki Conellu wędrują po najróżniejszych miejscach, w miastach czy w lochach. Weź je i odbierz nagrodę od prezydenta Cunillo!

Harvestila
Harvestila
Harvestila

Harvestila zaplanowane wyjście do konwertyci A komputer Przez parowy 4 listopada dookoła świata. Demo Switcha jest już dostępne. Przeczytaj więcej o grze tutajA tutajA tutajA tutajA tutaj.

Zobacz zrzuty ekranu w galerii.

strzały

READ  Wygląda na to, że do tej pory zrezygnowało ponad 80% zespołu gier walki sponsorowanego przez Panda Global